پنجشنبه 11 خرداد 1402 | Thursday 1 June 2023

سحرنگار

سحرنگار-مهندس محمد حسن پاکمهر در رابطه با این موضوع گفت:تملک ۴ پلاک از املاک خیابان پاک نژاد و واریز مبالغ کارشناسی شده املاک باقی مانده به حساب اداره ثبت جهت بازگشایی محور پاک نژاد در دستور کار قرار گرفت و با این اقدام طرح تخریب املاک و بازگشایی به طور کامل انجام خواهد شد.سحرنگار - به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری اندیشه،بهروز کاویانی با اعلام این خبر افزود : بدلیل بافت متفاوت شهر اندیشه یکی از نواقصی که در حال حاضر متوجه شهر اندیشه است عدم تعریف آرامستان در این شهر طبق طرح تفصیلی می باشد لذا شهروندان متوفیات خود را در بهشت رضوان شهریار به خاک می سپارند 

 

 
ملارد - با حضور نایب رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و معاونین و مدیران سازمان های شهرداری ملارد از یکدستگاه تریلر حمل زباله بهره برداری شد .
 
 

 

شهریار - عملیات بازسازی معابر شهراندیشه با اعتبار پانزده میلیارد تومان با هدف رفع مشکلات در این حوزه عمرانی آغاز گردید

 

 

ملارد  - طباطبایی رییس شورای شهر ملارد طی بازدید از پایانه اتوبوسرانی ملارد خبرداد: بزودی تحولات بزرگ زیرساختی در ناوگان حمل و نقل عمومی شهر ملارد رخ خواهد داد

 


شهریار - رئیس اداره بهزیستی شهریار خواستار ضرورت ارتقای خدمات سازمان بیمه و فراهم نمودن چتر بیمه همگانی بیمه سلامت و نظام ارجاع مددجویان بهزیستی شهرستان شد.

 

قدس- رئیس اداره محیط زیست شهرقدس با تاکید بر اینکه احداث ایستگاه سنجش آلودگی حق مردم این منطقه است گفت: رعایت استانداردهای محیط زیست در شهرک های صنعتی شهر قدس حداقلی است.

 

 
 
رییس شورای اسلامی شهرقدس با بیان اینکه منابع انسانی مهمترین سرمایه شهرقدس است، گفت: قهرمانان ورزشی بیشمار در رشته‌های مختلف، رتبه‌های برتر کنکور، پژوهشگران و نخبگان علمی، فرهنگی و هنری بسیاری که در شهرقدس حضور دارند، مایه سربلندی و افتخار ما هستند و باید مورد حمایت و تشویق قرار گیرند.
 
 

 
شهردار،رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر باغستان‌با حضور در كلانتری های باغستان با روسای كلانتری و راهور باغستان دیدار و گفتگو كردند.

 مراسم اختتامیه نمایشگاه پلیس مواد مخدر با حضور اعضا هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید اندیشه و رئیس پلیس مواد مخدر شهرستان شهریار برگزار شد

 


رئیس اداره بهزیستی شهرستان شهریار از تزریق واکسن به مربیان و کارکنان مراکز نگهداری فرزندان بی سرپرست و بد سرپرست خبرداد.

 

 

شهریار - همزمان با روز کودک کار و شناسایی خدمات اورژانس اجتماعی خط ۱۲۳ مانوری با شعار نه به کار کودک از مسیرمجتمع خدماتی بهزیستی فازچهاراندیشه تا خیابانهای اصلی شهریار برگزار شد.

 

پربازدیدترین

ورزشی

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group