سحرنگار


شهریار- رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان شهریار از راه اندازی مرکز تخصصی کسب و کار و کار آفرینی جنوب غرب تهران با مرکزیت شهرستان شهریار خبر داد.

 


سحرنگار - علیرضا اسدی ایجاد مرکز کسب و کار و کار آفرینی جنوب غرب که مختص شهرستان های اسلامشهر، رباط کریم ، بهارستان، شهریار، قدس و ملارد می شود را یکی از اقدامات خوب برشمرد و دراین باره اظهار داشت: هم اکنون شرایط برای اخذ مجوز کسب و کار و کارآفرینی برای افرادی که تخصص،ایده و سرمایه دارند محیا می باشد واز آنجایی که این شهرستان ها ظرفیت های خوب در زمینه اشتغال زایی دارند امیدواریم با تعامل و همکاری تمامی مسئولان و صاحبان ایده و تفکر اتفاقات خوبی دراین زمینه را شاهد باشیم.


وی ادامه داد:امروز افرادی در شهرستانها داریم که دارای تخصص و طرح های سطح اول کشور را به شکل انحصاری کار می کنند و ما تلاش می کنیم با معرفی خلاقیت های این عزیزان زمینه های گسترش کسب و کار را رونق بخشیم.


وی تصریح کرد: معرفی افراد تحصیل کرده و دارای تخصص به سرمایه گذارانی که قصد راه اندازی حرفه و صنعتی را در برنامه های خود دارند نیز بخشی از وظایف این مجموعه است که می تواند در فرآیند کارآفرینی و ایجاد اشتغال سهم به سزایی داشته باشد.


اسدی یاد آور شد:امروز یکی از برنامه و شعار دولت که وزیر محترم کارنیز برآن تاکید داشته و به مراکز فنی و حرفه ای تکلیف نموده که در بحث کار آفرینی به شکل جد ورود کنند.


وی در پایان از تمامی افرادی که در زمینه رونق کسب و کار و کارآفرینی طرح هایی دارند و می خواهند اجرا کنند دعوت نمود که از مرکز فنی و حرفه ای شهرستان شهریار مشاوره و آموزش های خود را پی گیر باشند.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group