پنجشنبه 11 خرداد 1402 | Thursday 1 June 2023

سحرنگار

لیلا واثقی: یکی از مشکلات مردم شهرستان مسدود شدن تنها گذر دسترسی محلی کاووسیه از زیرگذر پل پیامبر اعظم(ص) توسط شرکت راه آهن است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، لیلا واثقی فرماندارقدس در جلسه رفع مشکلات مبادی ورودی شهرستان که با هماهنگی فرماندارقدس با حضور سرپرست راه آهن تهران در محل دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد، گفت: یکی از مطالبات مردم شهرستان رفع مشکلات این سه پل به جهت عبور و مرور، بویژه دسترسی محلی کاووسیه در زیرگذر پل پیامبر اعظم(ص) که در حال حاضر توسط شرکت راه آهن مسدود شده و آبگرفتگی مسیر دو پل تولیدگران و سولیران است.

وی در ادامه افزود: با توجه به جلسات متعدد با شرکت راه آهن مقرر شد با حفر چاه جذبی برای هدایت آبهای سطحی که در اثر بارش ایجاد می شود مشکل حل شود و همچنین ایمنی راه های عبور و مرور از این سه مسیر برای مردم نیز مهیا شود که هنوز اقدامی جدی از طرف شرکت راه آهن با توجه به تعهداتش انجام نشده است.

مقام عالی دولت در شهرستان قدس با اشاره به اینکه در حال حاضر ۳ محل عبور و مرور مردم در کنار خط راه آهن تهران-تبریز مسدود شده است، عنوان کرد: یکی از مشکلات مردم شهرستان مسدود شدن تنها گذر دسترسی محلی کاووسیه از زیرگذر پل پیامبر اعظم(ص) توسط شرکت راه آهن است و مسیر جایگزین بازگشایی شده اصلا مناسب نیست.

فرماندارقدس تاکید کرد: اقدام به رفع این مشکلات در مسیرهای عبوری شهرستان توسط شرکت راه آهن باید تسریع یابد.

گفتنی است فرماندارقدس به همراه امام جمعه، دادستان، رئیس شورای اسلامی و سرپرست شرکت راه آهن تهران پس از جلسه از پل تولیدگران، سولیران و پیامبر اعظم (ص) بازدید بعمل آوردند و مشکلات آن مورد بازبینی مجدد و اقدامات لازم در دستور کار قرار گرفت.

Add comment


Security code
Refresh

Comments (0)
There are no comments posted here yet
Leave your comments
Posting as Guest
×
Suggested Locations

پربازدیدترین

ورزشی

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

برچسب ها

Template Design:Dima Group