سحرنگار

شهر قدس -مهندس مختاری شهردار قدس با اشاره به موضوع تداخل و مدیریت دوگانه شهرک‌‌های صنعتی شهرقدس به عنوان یکی از مهمترین مشکلات و لزوم اتخاذ تمهیدات و ضرب‌الاجل برای حل آن گفت: شورای اسلامی و شهرداری قدس به تأسی از فرمایشات رهبری معظم انقلاب حامی بخش صنعت و تولید بوده است و بایستی برای هم افزایی بیشتر این ناهماهنگی مرتفع شود.

سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس مسعود مختاری در جلسه رسمی ۲۵۴ شورای اسلامی شهرقدس که با حضور رئیس دادگستری برگزار شد، اظهار داشت: از سال ۸۹ که شهرقدس قدس با مشکل مدیریت شهرک‌های صنعتی مواجه شده بیشترین ضربه را از سه شخص خاص خورده که حتی بین صنعتگران محبوبیتی ندارند و به همین دلیل مانع از برگزاری مجمع عمومی می‌شوند.
وی افزود: شورا و شهرداری قدس هیچ مشکلی با ماهیت صنعت ندارند و به تأسی به فرمایشات مقام معظم رهبری حامی صنعت و تولید هم هستند ولی این موضوع در شهر مدیریت دوگانه ایجاد کرده است.
شهردار قدس بیان داشت: به عنوان نمونه نیمی از بلوار تولیدگران در حوزه ما و نیم دیگر در حوزه شهرک صنعتی است و یا به دلیل مشکلات ترافیکی شورای ترافیک رأی به یکطرفه شدن خیابان صنعت چهارم داده که اجرایی نمی‌شود و مشکلات جمع آوری زباله، عدم آسفالت مناسب و غیره در بخش شهرک صنعتی شهروندان را گله مند کرده که همگی ناشی از تداخل مدیریتی است.
شهردار قدس عنوان کرد: امید است تا ضرب العجل مشخص شده یا هیات مدیره مشخص شود تا بتوانیم با گفتگو مشکلات را رفع کنیم یا پروانه شرکت شهرک صنعتی باطل تا شهرداری مدیریت کامل منطقه را به دست بگیرد.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group