سحرنگار


شهریار- رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان شهریار از راه اندازی مرکز تخصصی کسب و کار و کار آفرینی جنوب غرب تهران با مرکزیت شهرستان شهریار خبر داد.

 

شهریار-شهردار باغستان گفت :احداث بازار میوه و تره بار یکی از پروژه های حایز اهمیت و جز نیاز شهر باغستان میباشد که از پروژه های شاخص در غرب استان تهران به شمار خواهد رفت 

 

شهرقدس- شهردار شهر قدس گفت: با توجه به اینکه هزینه ها به دلیل نوسانات ارزی و رشد قیمت ها افزایش یافته و درآمدهای شهرداری به واسطه رکود اقتصادی موجود کمتر شده است در این شرایط می بایست همچون گذشته درآمدهای موجود به شکل هدفمند هزینه شده و در آمدهای پایدار را تا حد ممکن تقویت نمود.

 
ملارد- برنجی، فرماندار ملارد در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید این شهرستان که با هدف بررسی مسائل و مشکلات یکی از واحدهای تولیدی فعال در زمینه تولید لوازم خانگی و برقی بر گزار شد در سخنانی گفت: دستگاه های اجرایی شهرستان موظف هستند رفع موانع تولید را در اولویت قرار دهند.

شهریار-دکتر عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران در جلسه ستاد تسهل و رفع موانع تولید استان تهران در شهرستان شهریار با بیان اینکه بطور جدی دنبال حفظ سرمایه های موجود ایجاد شده و احیای واحدهای راکد تولیدی و صنعتی هستیم، گفت: در این جلسات بدنبال آن هستیم تا با پیگیری های مستمر مصوبات تعیین شده، بتدریج شاهد کاهش مشکلات تولیدکنندگان باشیم. 

شهریار-مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران در شهرستان شهریار با اشاره به اینکه ۲۹۰ واحد تولیدی فعال در سطح شهرستان وجود دارد، با بیان اینکه جلسات تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان شهریار بصورت ماهیانه و هفتگی به منظور پیگیری و حل مشکلات مرتبط با تولیدکنندگان و صنعت گران برگزار می شود گفت: با وجود شرایط دشوار فعلی، اجازه تعطیلی هیچ واحد تولیدی را ندادیم و خوشبختانه امروز پویایی در بخش صنعت این شهرستان نمایان است. 

شهر قدس -مهندس مختاری شهردار قدس با اشاره به موضوع تداخل و مدیریت دوگانه شهرک‌‌های صنعتی شهرقدس به عنوان یکی از مهمترین مشکلات و لزوم اتخاذ تمهیدات و ضرب‌الاجل برای حل آن گفت: شورای اسلامی و شهرداری قدس به تأسی از فرمایشات رهبری معظم انقلاب حامی بخش صنعت و تولید بوده است و بایستی برای هم افزایی بیشتر این ناهماهنگی مرتفع شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهر قدس گفت: شرایط آب و هوایی خوب و همچنین اراضی مرغوب و قابل کشت شهرستان های شهریار، قدس و ملارد محل مناسبی برای کشت گیاهان دارویی است.

قائم مقام مدیرعامل شرکت سایپا با بیان اینکه خودروسازان نقشی در گرانی بازار خودرو ندارند، اعلام کرد که صورت‌های مالی را در اختیار می‌گذاریم تا نهادهای قیمت‌ گذاری مولفه‌ها را مدنظر قرار دهند. از شورای رقابت می‌خواهیم قیمت‌ها به گونه‌ای تعیین شود تا خودروسازان متضرر نشوند.

 

مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از ثبت درخواست ۸۲۲ هزار و ۸۶۸ نفر در سامانه بیمه بیکاری خبر داد و گفت: از این تعداد ۶۸۹ هزار و ۹۲ نفر مشمول دریافت بیمه بیکاری کرونا شناخته شدند.

 

امیرحسن کاکایی، عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی خودرو دانشگاه علم‌و‌صنعت گفت: خبر توقف تولید و در کنار آن کاهش ارزش ریال علت جهش 10 میلیون تومانی قیمت پراید است.

پراید و قیمت بی‌در و پیکر

شاید در این روزها برای شما هم اتفاق افتاده باشد که کسانی از شما برای ورود به بورس و سرمایه گذاری مشورت بگیرند. متاسفانه سیاست های اقتصادی غلط در حال ایجاد بازارهای ناپایدار برای سرمایه های اندک مردم است

بجای گرانتر کردن جلوی فساد را بگیرید!...
مدیرعامل اسبق ایران خودرو با اشاره به عمق فساد در خودروسازی کشور به دولت بهار گفت به جرات می‌گویم ۴۰ درصد قیمت خودروهای داخلی هزینه فساد است که به مصرف کننده تحمیل می‌شود.

روزنامه جوان نوشت: قیمت جدید خودروهای داخلی هنوز از سوی ستاد تنظیم بازار اعلام نشده، اما شنیده‌ها حاکی از آن است که خودروسازان رشد ۴۰ درصدی قیمت محصولات را برای سال جاری خواستار شده‌اند

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group