سحرنگار

سحرنگار-به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورا و شهرداری باغستان،مراسم تجلیل از آتش‌نشانان باغستان در روز ۷ مهر همزمان با روز ملی آتش نشانی و ایمنی با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا بنی احمدی، امام جمعه باغستان ،عبدالعلی، معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان شهریار جلال امامی رئیس و همچنین اعضای شورای اسلامی شهر، حسن رنجبرشهردارباغستان، فرماندهان حوزه‌های مقاومت بسیج خواهران و برادران و مدیران شهری در ساختمان مرکزی سازمان آتش‌نشانی برگزار شد.

 حسن رنجبر، شهردار باغستان در ابتدای این مراسم گفت: روز آتش نشانی روز تجلیل از ایثارگری‌های انسان های پاک سرشتی است که امنیت و رفاه دیگران را بر سلامت و آسایش خود مقدم دانسته و همانند فرشتگان نجات به یاری آسیب دیدگان در مواقع بروز و وقوع حوادث می‌شتابند.

در ادامه این مراسم جلال امامی رئیس شورای اسلامی شهر باغستانی ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی آتش‌نشانان باغستان اظهار داشت: امیدواریم با احداث ایستگاه های آتش نشانی جدید و تجهیز ناوگان موتوری که صورت گرفته است برخی از مسائل و مشکلات سازمان آتش نشانی مرتفع شده باشد.

وی در ادامه افزود: توسعه نیروی انسانی کارآمد و متخصص از اولویت‌های مجموعه مدیریت شهری درهم تمامی حوزه هاست و در این میان به سازمان آتش‌نشانی باید توجه ویژه‌ای کرد و آتش‌نشانان نیز باید آموزش‌ را سرلوحه کار خود قرار دهند.

در پایان مراسم امام جمعه باغستان با اشاره به ایثارگری های آتش نشانان در مواقع وقوع حوادث اظهارداشت:درس مشق و ایثارگری را باید از مکتب حضرت سیدالشهداء باید بیاموزیم.

در پایان مراسم با اهداء  لوح سپاس ودسته گل از آتش نشانان قدردانی کردند.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group