سحرنگار

 

سحرنگار - سیده سحر احمد پور در حاشیه برگزاری  نمایشگاه گروهی هنرکده کاندینسکی گفت: هنرمندی که وارد عرصه هنر و به ویژه نقاشی می شود باید واقعا علاقمند باشد و با عشق کار کند چرا که کار نقاشی تمام وقت و انرژی را از هنرمند گرفته و در نهایت حمایتی هم از وی نمی شود.

 

 

وی افزود: تمام آثار ما شامل 41 اثر از 19 هنرمند می باشد که در معرض دید عموم قرار داده ایم و سبک نقاشی ها عموما  هایپر رئال ،رئال ، فتورئال و با استفاده از تکنیک های پاستل گچی ، رنگ و روغن ، مداد رنگی و سیاه قلم انجام شده است.

 

این هنرمند نقاشی ضمن تشریح فعالیتهای نمایشگاه اشاره کرد : این نمایشگاه تا شب یلدا ادامه دارد و تعداد اثر هر هنرمند متفاوت است و معمولا یک هنرمند یک اثر یا چند اثر  در نمایشگاه دارد.

 

احمدپور در خصوص خلق نقاشی گفت : یک هنرمند تمام آثار را با روح خود خلق می کند هر اثری که در نقاشی دیده می شود در روح و ذهن نقاش است و آن را به تصویر می کشد و سلیقه ها متفاوت است.

 

او گفت: در خارج از کشور در نمایشگاه های کشورهای  ایتالیا، فرانسه، کانادا ،ارمنستان و در داخل کشور در نمایشگاه اصفهان و قصر قاجار تهران آثار بنده شرکت داشته است.

 

سحر احمد پور ادامه داد : متاسفانه ابزارهای هنرمندان گران است و امیدواریم که قیمت ها مناسب کار شود چون آثار بیشتری می توانیم خلق کنیم و موادی که استفاده می کنیم با کیفیت بهتر خواهد بود.

 

این هنرمند نقاشی اظهار کرد، هنرمندی که وارد عرصه هنر و به ویژه نقاشی می شود باید واقعا علاقمند باشد و با عشق کار کند چرا که کار نقاشی تمام وقت و انرژی را از هنرمند گرفته و در نهایت حمایتی هم از وی نمی شود.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group