پنجشنبه 11 خرداد 1402 | Thursday 1 June 2023

سحرنگار


شهریار - بهروز کاویانی شهردار شهریار با تخریب دیوار ملکی که در مسیر اتصال کمربندی امیریه به بلوار شهیدان مداحی بود به انتظار هشت ساله شهروندان این شهرک پایان داد.

 

 

 

سحرنگار - شهردار شهریار در این مراسم از صبوری شهروندان امیریه تقدیر کرد و اظهار داشت: حل معضل ترافیک از اولین زیربناهای توسعه شهری به شمار می‌رود و شهروندان امیریه همه روزه با این معضل دست و پنجه نرم می کنند.

 

کاویانی اظهار داشت : احداث کمربندی امیریه که از اوایل شورای دوره چهارم کلید خورد و در اتصال به بلوار شهیدان مداحی ناتمام مانده بود لذا خرید قطعه ۵ هزار متری معرف به ملک آقای صادقیانی توسط مدیریت شهری می‌توانست به این معضل خاتمه دهد و این کمربندی را از بن‌بستی خارج نماید.

 

وی ادامه داد: حدود ۸ سال از انتظار شهروندان امیریه برای تملک این زمین می‌گذشت و همچنان این درخواست شهروندان عملیاتی نشده بود که خوشبختانه با موافقت اعضای شورای شهر و تایید کمیته انطباق این ملک با ارزش ۲۵۰ میلیارد ریال (بصورت واگذاری ملک معوض) خریداری و بازگشایی شد.

 

کاویانی شهردار شهریار ضمن دستور تخریب دیوار این ملک، همزمان دستور داد تا عملیات جدولگذاری و آسفالت آن بصورت جهادی در دستور کار معاونت عمرانی قرار گیرد تا طعم شیرین این بازگشایی به ذائقه شهروندان خوشتر آید.

 

شایان ذکر است : شهروندان امیریه برای دومین بار در زمان مدیریت بهروز کاویانی، شاهد تملک و آزاد سازی معابر این شهرک شدند. هنوز یکسال نیست که از تملک و آزاد سازی بخشی از خیابان شهید پاکنژاد امیریه می‌گذرد که اقدامات لازم برای اتصال کمربندی امیریه به بلوار شهیدان مداحی فراهم شده است.

Add comment


Security code
Refresh

Comments (0)
There are no comments posted here yet
Leave your comments
Posting as Guest
×
Suggested Locations

پربازدیدترین

ورزشی

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

برچسب ها

Template Design:Dima Group