سحرنگار

ملارد-جابر کریمی فرماندار شهرستان ملارد در مراسم گرامیداشت روز ملی شوراها در سخنانی با تبریک به اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا این شهرستان گفت:یکی از افتخارات و اهداف بزرگ انقلاب اسلامی ایران این بود که امورات در دست خود مردم باشد که شوراها مصداق این امر هستند.
پس از انقلاب در دوران مختلف امام راحل و رهبر معظم انقلاب همواره و مداوم بر لزوم مشارکت مردم در اداره امور کشور و تعیین سرنوشت جامعه تاکید و تصریح کرده اند.
 از موضوعات مهمی که باید شوراها مورد توجه قراردهند، ایجاد همدلی و اتحاد بین اعضای شوراها است تا امورات و مسائل مردم در شهرها و روستاها با شتاب بیشتری پیگیری و حل و فصل گردد.
 بازدید از روستاها به صورت میدانی  برای گره گشائی از مشکلات روستائیان در دستور کار قرار دارد و طی یک جدول زمانبندی شده اجرایی خواهد شد.

دولت سیزدهم با اصلاح نحوه پرداخت یارانه ها به دنبال توزیع عادلانه و اثر بخش کردن یارانه هاست تا مردم در همه شهرها و روستاها از نعمت اصلاح یارانه‌ای برخوردار باشند.
راهبرد اصلی امروز نظام امیدآفرینی نسبت به آینده است، دولت سیزدهم در جهت تحقق هدف نظام حرکت کرده و به دنبال اجرای عدالت در جامعه است.
جهاد تببین نیاز امروز جامعه است، همه ما به گونه ای وظیفه داریم اجازه ندهیم دشمن با تحریف واقعیت ها در جامعه ایجاد یاس و نامیدی ایجاد کند، لازم است تا اثرات این تحول بزرگ اقتصادی در مبارزه با فساد و زندگی مردم تبیین شود.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group