سحرنگار

مدیر آموزش و پرورش شهریار به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم پیام تبریک صادر کرد. به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان شهریار، متن پیام مجید پارسا، مدیر آموزش و پرورش شهریار به شرح ذیل است:بهاری دیگر آمد و موسم شادمانی دیگر، در آغاز سالی که امید است منشا خیر و برکت در تمامی عرصه های مختلف برای کشور عزیزمان ایران سرافراز و ملت شریف آن باشد، حال که فصل بهار مزین به ایام گرامیداشت شهید والامقام استاد مرتضی مطهری و پاسداشت مقام شامخ معلم شده است برخود واجب میدانم تا ضمن قدردانی از زحمات بی پایان شما فرهنگیان عزیز ، این روز ارزشمند را صمیمانه به حضورتان تبریک عرض نمایم.

اکنون زمان آن رسیده تا جلوه ای دیگر از ایثار و خدمت رسانی شما معلمان، برگی دیگر به افتخارات دستگاه تعلیم و تربیت این مرز و بوم بیافزاید و با تلاش و زحماتتان در عرصه ی آموزش فرزندان این آب و خاک با استفاده از فضای مجازی و تکنولوژی های در اختیار ، همچنان در رشد و بالندگی دانش آموزان کوشا باشید.

واقعه تاسف برانگیز شیوع بیماری کرونا که بروز آن خسارات مالی و جانی زیادی در دنیا در پی داشته است ، نه تنها موجب یاس و نا امیدی ما نشد بلکه باید بر سعی و تلاش بیشترجامعه به ویژه جامعه علمی کشورکه شما قشر عظیمی از آن هستیددر راه پیشگیری و درمان این بیماری عمل شود.

در راستای رسالت خطیر تعلیم و تربیت، ذکر این نکته ضروری است که با ایجاد انگیزه ی بیشتر از طریق فضای مجازی به تقویت روحیه و بنیه علمی دانش آموزانمان بپردازیم که منجر شود به آینده ای روشن و مملو از شهروندانی اخلاق مدار ، دین دار، وطن دوست و دانشمند و با تربیت نسلی علمی ، آماده ی مقابله با پدیده های نوظهور در آینده باشیم.

در پایان ضمن سپاس و تقدیر از زحمات یکایک شما فرهنگیان و فرهیختگان شهرستان شهریار ، تلاش شما را در سال تحصیلی جاری به ویژه طی چند ماه اخیر قدر نهاده و درود و بدرود خود را هزاران بار تقدیمتان می نمایم، امید که در سایه توجهات پروردگار یکتا ، رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و حمایت های دولت تدبیر و امید، سلامت، تندرست، پیروز و شادکام باشید.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group