سحرنگار


قدس-شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قدس در پیامی فرارسیدن هفتم مهرماه، روز آتش‌نشانی و ایمنی را به تمامی آتش‌نشانان ایثارگر و قهرمانان این عرصه تبریک و تهنیت گفتند.سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مسئولان مدیریت شهری قدس با انتشار پیامی به مناسبت روز آتش‌نشانی و ایمنی، از خدمات ایثارگرانه آتش‌نشانان تقدیر نمودند. متن این پیام بدین شرح است:
 
بسمه تعالی

واژه "آتش‌نشان" با شجاعت، ازخودگذشتگی و فداکاری پیوندی ناگسستنی دارد و وجود آتش‌نشانان با امنیت و آسایش مردم گره خورده است؛ قهرمانان بزرگی که در بزنگاه بحران و حادثه با همه وجود به دل خطر زده و پنجه در پنجه آتش می‌افکنند تا از جان و مال همنوعان خود حفاظت و حراست نمایند.

هفتم مهر نماد ایثار و یادآور عروج جمعی از آتش‌نشان‌های قهرمان کشورمان است که در آغازین روزهای یورش ددمنشانه دشمن بعثی به ایران اسلامی و پس از بمباران پالایشگاه بزرگ آبادان توسط هواپیماهای عراق، دست از جان شسته و در پی خاموش کردن آتش خصم و نفاق برآمدند اما با بمباران دوباره پالایشگاه به سوی معبود خویش شتافتند تا نام و یادشان در تاریخ و اذهان ملت بزرگ ایران جاودانه شود.

امروز نیز آتش‌نشانان پرتلاش در حوادث و بلایای مختلف پیام‌آور امنیت و آرامش مردم‌اند، همانگونه که در کنار حوادث گوناگون، در خط مقدم مقابله با شیوع ویروس کرونا، در راستای حفظ سلامت افراد جامعه مجاهدت می‌نمایند. امروز فرصتی است تا با اظهار قدردانی از این قهرمانان بزرگ، ادای دینی هر چند کوچک در قبال خدمات بزرگ ایشان به عمل آوریم.

اینجانبان ضمن تبریک و تهنیت روز آتش‌نشانی و ایمنی به تمامی تلاشگران این عرصه و با گرامیداشت یاد و خاطره تمامی آتش‌نشانانی که در این راه به کسب فیض شهادت نائل آمده‌اند، از خدمات شبانه‌روزی آتش‌نشانان قدردانی کرده و عزت و سربلندی این عزیزان را از خداوند متعال مسآلت می‌نماییم.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group