سحرنگار

شهریار- سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت:50درصد شوراهای  شهرهای استان تهران هنوز شهردار انتخاب نکرده اند و اگر تا فرصت قانونی شهرداران خود را انتخاب نکنند اقدام قائم مقامی برای آن شهرها اعمال خواهد شد.

سحرنگار-عبدالرضا چراغعلی   شامگاه روز یکشنبه در حاشیه تودیع و معارفه شهردار شهریار که با حضور مسئولان استانی و محلی در اردوگاه شهید منتظری برگزار شده بود در گفت گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: امروز محمد صادق کولیوند با حکم وزیر محترم کشور به عنوان شهردار شهریار معارفه شد که جا دارد از شوراهای این شهربه سبب سرعت عمل تشکر نماییم و امیدواریم سایر شهرستان ها نیز در فرصت باقی مانده به وظیفه قانونی خود عمل کنند.

وی در رابطه با سئوال خبرنگار مهر مبنی بر برنامه مجموعه استانداری تهران جهت تقویت منابع مالی شهرداری ها نیز گفت: سیاست استانداری در زمینه افزایش منابع درآمدی شهرداری ها تاکید بر مشارکت و سرمایه گذاری جهت ایجاد در آمد پایدار است.

وی ادامه داد: استانداری تهران مشغول بازنگری طرح تفضیلی و جامع شهری شهریار هست و امیدواریم با اصلاح این طرح هم مردم به منافع خود برسند و هم شهرداری  نیز از میان در آمدی داشته باشد.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group