سحرنگار

 

نمایشگاه گروهی نقاشی های هنرمندان هنرکده کاندینسکی و آثار چوبی کارگاه هنری اورسی از ۲۵ آذر ماه تا ۳۰ آذر ماه ۱۴۰۰ همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۲۱ در مجموعه هارمونیک جنب اتوبان تهران کرج - میدان اسناندارد میزبان هنرجویان و دوستان هنر خواهد بود .

 

 

سحرنگار - دنیای هنر، به عنوان دنیای وسیعی  است  که هر هنرمندی می‌تواند به فراخورتفکر و  توانایی خود از شاخه‌های مختلف آن بهره‌منده شود، وایده های مختلف خلق کند نمایشگاه گروهی هنرکده کاندینسکی روز گذشته فعالیت خود را آغاز کرد این نمایشگاه میزبان 41 اثر از 19هنرمند است. و امکان بازدید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تا 30 آذرماه برای عموم وجود دارد.جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در زمان بازدید از نمایشگاه در طبقه دوم گالری مجتمع هارمونی  زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی الزامی است.

 

در حاشیه این مراسم حدیثه نبی مدرس دانشگاه و مربی موسسه آموزشگاه کاندیسکی اظهار کرد: با هدف ایجاد انگیزه  برای هنرجویان و ایجاد ارتباط با مخاطبان جوامع هنری  و برای ارتقاء هنر این نمایشگاه را برگزار کردیم وانگیزه ما از برگزاری این نمایشگاه  فروش آثار برتر خلق ایده های جدید و آشنایی با سلایق و نیازهای مخاطبان وایجاد ارتباط کلام وزبان بصری هنر  با  مردم است.

 

وی افزود: .بنده  ۱۷ سال است که آموزشگاه دارم و از کودکی کار نقاشی انجام دادم ودر حال حاضر در آموزشگاه ها و دانشگاه مشغول تدریس هستم وسعی دارم با ایجاد این نمایشگاه  آثار هنری را برای عرضه در اختیار عموم مردم قرار دهم.

 

این مدرس  رشته هنر تصریح کرد: بزرگترین اهداف این نمایشگاه این بود که ما در  رده های سنی مختلف از ۱۴ سال به بالا آثار هنرجویان را هدفمند کنیم و فعالیت هنری حساس تر و دقیقتر انجام دهند وتصمیم داریم سالی یکبار نمایشگاه برگزار می کنیم.

 

حدیث نبی  گفت : کارهنری موجب می شود که دیدگاه آدمها عوض شود. وآگاهی و معرفت انسانی با انجام کار هنری ارتقا می یابد درخواست من از  مسئولین این است که بیشتر از هنرمندان حمایت کنند و ابزار و مواد  نقاشی  واقعا گران است و همیشه افرادی وجود دارند که توانایی و مهارت دارند اما تهیه ابزار برای افرادهنرمند  امکانپذیر نیست و با مشکل روبرو هستند.لذا حمایت مسولان از اهل قلم وهنر می تواند منجر به خلق آثار هنری با ایده های جدید در زمینه های مختلف بوده ودر رفع مشکلات فرهنگی جامعه راهگشا باشد.

 

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group