سحرنگار

قدس-شهردار قدس با بیان اینکه در راستای توسعه زیرساخت های فرهنگی شهر، احداث خانه فرهنگ جوادآباد با ١٩۸۰ مترمربع زیربنا در حال احداث است، گفت: این پروژه با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی در مراحل پایانی احداث قرار دارد.


سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس مسعود مختاری اظهار داشت: رویکرد شهرداری قدس در اجرای پروژه های متعدد عمرانی بر تقویت و ارتقای زیرساختهای شهری و افزایش سرانه ها در زمینه های فضای سبز، ورزشی، فرهنگی، ساماندهی معابر و غیره معطوف گردیده است.

وی با تاکید بر اهمیت توسعه زیرساخت های فرهنگی در شهرقدس، افزود: در دوره پنجم مدیریت شهری عملیات احداث خانه فرهنگ جوادآباد به منظور ارتقای کیفی و کمی زیرساختها و اماکن فرهنگی، افزایش سرانه های این حوزه و تسهیل در دسترسی شهروندان به امکانات رفاهی و خدماتی با ١٩۸۰ متر مربع زیربنا در ٣٣۰ مترمربع زمین در ۶ طبقه شامل زیرزمین و ۵ طبقه با اسکلت بتنی اجرایی گردید.

شهردار قدس خاطرنشان کرد: این پروژه در حال حاضر با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی در مراحل نهایی ساخت قرار دارد و امیدواریم در آینده ای نزدیک به بهره برداری برس

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group