سحرنگار

قدس- استاندار تهران گفت: جمعیت چند صد هزار نفری مومن ومتعهد شهرستان قدس با تقدیم 400شهید حق ویژه ای برگردن انقلاب دارند.
محسن منصوری  در حاشیه افتتا ح چند پروژه عمرانی شهرستان قدس در جمع خبرنگاران به تغییر نحوه پروژه ها پرداخت و اظهار داشت: به دلیل محدودیت هایی که در حوزه جغرافیایی شهرستان وجود دارد باید طراحی متفاوت برای شروع پروژه های جدید داشته باشیم و با همتی که مسئولان محترم اجرایی شهرستان در چند ماه گذشته داشته اند تحرک، پویایی و فعالیت های خوبی در سطح شهرستان شروع شده و ماهم سعی می کنیم نهایت حمایت خود را ازاین شهرستان برای رسیدن به جایگاه والا داشته باشیم.
وی در ادامه به راهپیمایی 22 بهمن اشاره کرد و افزود: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا راهپیمایی امسال به صورت موتوری و خودرویی در استان تهران خواهد بود و با توجه به اینکه تمام شهرستان ها نیز وضعیت قرمز دارند ستاد تصمیم گرفته که شهرستان هایی که قرمز است به صورت خودرویی انجام شود.
وی ضمن دعوت از عموم مردم جهت شرکت در راهپیمایی ادامه داد: راه اندازی ایستگاه و ایستادن در راهپیمایی ممنوع بوده و امیدواریم که با رعایت پروتکل ها کمترین مشکل را دراین حضور ملی داشته باشیم.
منصوری در رابطه با بازگشایی مدارس نیز اظهار داشت: تصمیم ستاد کرونا بر این بوده که از هفته آینده مدارس با رعایت شیوه نامه ها و پروتکل های بهداشتی به صورت حضوری باشد که مسئولان وزارت بهداشت و آموزش و پرورش باید با نظارت و رعایت فاصله گذاری اجتماعی این دستورالعمل را اجرایی کنند.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group