سحرنگار

شهریار- معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه فرهنگیان از ابتدای رزمایش مواسات ۱۰۰ میلیارد کمک کرده اند گفت: انفاق بزرگترین راهکار برای مبارزه با آسیب‌های اجتماعی است.

سحرنگار، علیرضا کاظمی ظهر دوشنبه در مراسم آغازین «پویش سراسری کشوری لبخند رضایت» که در مجتمع آموزشی امام‌خمینی (ره) شهریار برگزار شد با بیان اینکه فرهنگیان کشور از ابتدای رزمایش مواسات تا کنون ۱۰۰ میلیارد تومان کمک نقدی کرده‌اند، اظهار داشت: انفاق بزرگترین راهکار برای مبارزه با آسیب‌های اجتماعی است.

کاظمی با اشاره به اینکه سپاه و بسیج همواره در همه مراحل و روزهای سخت به کمک مردم آمده‌اند گفت: ما به وجود این ارگان‌ها افتخار می‌کنیم و راه اندازی این مراسم‌ها برای اشاعه فرهنگ در جامعه بسیار با اهمیت است و باید کمک‌های مومنانه به یک فرهنگ تبدیل شود.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش بیان داشت: همدلی و دستگیری از اقشار آسیب دیده جامعه از طریق کمک مومنانه یکی از راه‌هایی است که امید را در دل اقشار کم برخوردار زنده نگه می‌دارد.

وی در ادامه عنوان داشت: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا و ممنوعیت برپایی ایستگاه‌های صلواتی بسیاری از دلدادگان امام حسین (ع) نذرهای خود را در قالب مشارکت در رزمایش کمک‌های مومنانه ادا کردند و همچنین استقبال خیرین از این رزمایش و حمایت عموم مردم نشان دهنده فداکاری و دغدغه مردم نسبت به رفع مشکلات نیازمندان و اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا است.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group