سحرنگار

رئیس اداره بهزیستی شهرستان شهریار فرارسیدن 17 مرداد روزخبرنگار را تبریک گفت و ازآنان تقدیر بعمل آورد 

 


سحرنگار-داود فهیم راد رئیس اداره بهزیستی شهریار به مناسبت فرارسیدن ۱۷ مرداد، روز خبرنگارسالروزشهادت خبرنگارشهیدصارمی را به اصحاب رسانه  مطبوعات وخبرنگاران خردمند، شجاع و اخلاق مدار تبریک گفته و ازجمعی ازاین عزیزان تقدیر و تشکر  کرد.


فهیم راد  افزود: روز خبرنگار یعنی ارج نهادن به آگاهی و دانایی وفرصت خوبی است تا از خبرنگاران صدیق و شریف و اصحاب رسانه که در شرایط سخت گسترش ویروس کرونا در کشور نقشی بی بدیل درعرصه‌ی خبر و اطلاع رسانی در ارتقاء سطح افزایش سواد سلامت مردم ایفا کرده و با نگاه حرفه ای همراه با نقد منصفانه و گزارش های کاربردی ، همواره در راه حقیقت و رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی به مردم نقش مهمی ایفا می کنند قدردانی شود.


این مقام مسئول درادامه گفت: خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش می باشندکه با اطلاع رسانی به موقع و مسئولانه خود به مصداق آیه شریفه " نون و القلم و ما یسطرون " تنویرگر اذهان و افکار عمومی هستندو همواره در عمق جامعه زندگی می‌کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه‌ای، مرهون تلاش‌های شبانه روزی آنهاست.


لازم به ذکر است درپایان با اهدای لوح وهدایا از چندتن خبرنگاران دلسوزکه با اداره بهزیستی شهریار تعامل وهمکاری داشتند,تقدیر بعمل آمد.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group