سحرنگار

 

شمسایی با اشاره به اینکه کسب و کار های کوچک و خانگی بستر مناسب برای کارآفرینی میباشد گفت : حمایت و ساماندهی مشاغل کوچک و خانگی در ایجاد اشتغال و کار آفرینی موثر است از این رو شهرداری نیز از این گروه حمایت میکند .

 

 

سحرنگار - شمسایی، مدیر اداره فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری باغستان از تشکیل جلسه کارگروه تخصصی اشتغال خانگی بانوان شهری و روستایی در راستای ساماندهی،حمایت و ارتقاء سطح توانمندی بانوان در حوزه اقتصاد خبر داد و افزود: توسعه کسب و کارهای کوچک و متوسط خانگی بستری مناسب برای اشتغال کار آفرینان نوپا وعاملی در کاهش میزان نرخ بیکاری است.

وی گفت: مزیت ها و فواید مشاغل خانگی نسبت به کسب و کارهای دیگر باعث شده است متولیان اشتغال کشور تمهیدات هوشمندانه ای برای استفاده ازاین ظرفیت بزرگ برای توسعه اشتغال کشور پیش بینی کنند.

شمسایی ادامه داد : امروزه نقش مشاغل خانگی و خرد در رونق اقتصادی و تثبیت درآمد برای دهک های پایین اقتصادی جامعه و ایجاد فرصت های شغلی برای تمامی فعالان اقتصادی محرز شده و حمایت همه جانبه از کسب و کار های کوچک یک رکن اساسی است .

شمسایی در پایان از صاحبان مشاغل خانگی شهری و روستایی بانوان خواست جهت ثبت نام و استفاده از تسهیلات ستاد ساماندهی مشاغل خانگی بانوان به واحداموربانوان شهرداری باغستان واقع در لاله دوم اصلی، ساختمان شماره(۱)، حوزه فرهنگی اجتماعی ورزشی مراجعه نمایند.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group