سحرنگار

 

قدس - امام جمعه شهر قدس گفت : فعالیت های فرهنگی و اصلاح سبک زندگی شهروندان از اقدامات مهم شهرداری ها است.

 

 

سحرنگار - حجت الاسلام و المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس ضمن تبریک اول ماه ذی الحجه و سالروز ازدواج حضرت علی علیه السلام و حضرت زهرا سلام الله علیها اظهار داشت: فرصت مغتنمی است برای فرهنگ سازی و ازدواج آسان و موفق که در جامعه باید انجام شود.

 

وی ادامه داد: خدماتی که در دوره پنجم شورای اسلامی شهر انجام شده از دستاوردهای نظام اسلامی است که باید در فضای مجازی و مبلمان شهری منتشر شود تا خط روشنی برای خدمتگزارانی که ادامه دهنده این مسیرند باشد.

 

امام جمعه شهرستان قدس با تاکید بر اینکه منطقه ۳ شهرداری قدس در بافت جدید دایر شده تصریح کرد: این منطقه نیازمند اقدامات مضاعف در بخش فرهنگی و ایجاد فضاهای فرهنگی، آموزشی و مذهبی است.

 

حجت الاسلام والمسلمین جوکار گفت: با توجه به اتمام دوره دولت فعلی، متاسفانه بخشی از سازمان‌ها و ادارات در رکود به سر می‌برند و خدمات مطلوبی به مردم ارائه نمی‌شود و مسئول این را بداند که تا آخرین لحظه مدیریت خود باید خدمتگزار و پاسخگوی به مردم باشد.

 

وی با اشاره به نامگذاری ساختمان منطقه ۳ با نام شهید مدافع حرم رضا فرزانه، گفت: با توجه به اینکه بافت این منطقه نسبتا جدید بوده و در حال رشد و توسعه است، می‌بایست در بخش فرهنگی اقدامات بیشتری انجام شود و کمبود فضاهای فرهنگی، آموزشی و مذهبی جبران شود.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group