سحرنگار

ملارد- با هدف توسعه کالبد شهری و الحاق شهرک‌های همجوار به شهر ملارد موج پرشتاب عملیات عمرانی شهرداری ملارد اینبار روانه شهرک ملارد ویلای شمالی شد.
سحرنگار- شهردار ملارد  از گسترش شهر و توسعه عمران و آبادانی شهرک های حاشیه شهر خبر داد.
محمد بهمنی از بازسازی و ترمیم معابر و میدان‌های های شهرک های همجوار در راستای گسترش شهر و توسعه عمران و آبادانی این شهرک‌ها خبر داد.
بهمنی در این باره اظهار داشت: در ادامه طرح ایجاد شهری پویا و شهروند-محور که با هدف ایمن سازی بیشتر محیطی و رفاه حال ساکنین شهرک‌های صنعتی به همت شهرداری ملارد اجرایی میگردد، این بار قطار خدمت رسانی جهادی جهت تحقق خواسته‌های عمرانی شهروندان‌ ملارد ویلای شمالی به این منطقه رسید.
شهردار ملارد در ادامه افزود: با بررسی‌ها و بازدیدهای میدانی کارشناسان عمرانی و نیاز سنجی های صورت گرفته در جلسات توسعه آبادانی شهر، شهرداری ملارد بازسازی و ترمیم معابر و میدان‌های شهرک های همجوار را در دستور کار معاونت امورزیربنایی و ترافیک قرار داد.
بهمنی در تشریح خبر عنوان کرد: به همت عوامل حوزه معاونت امورزیربنایی و ترافیک شهرداری، عملیات بهسازی میدان اول شهرک ملارد ویلای شمالی انجام و به فضل الهی میدان فوق که مزین به نام شهدای مالیات خواهد بود فردا مورخ ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ افتتاح خواهد شد.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group