سحرنگار

شهریار- سرپرست شهرداری باغستان گفت: یکی از برنامه های مهم دولت سیزدهم به سرانجام رسیدن پروژه های نیمه تمام است و شهرداری باغستان در همین راستا اولویت خود را بر اتمام طرح و پروژه های نیمه تمام قرار داده است.
سحرنگار-مهندس محمد رضا شمسایی در گفت وگو با خبرنگار ما آغاز به کار مجدد فرآیند اجرایی پروژه مجموعه فرهنگی‌ هنری استاد شهریارکه با پیگیری‌های مدیریت شهری، فعال شده است را یکی از اقدامات خوب برشمرد و در این باره اظهار داشت: تلاش بر این است با تکمیل این مجموعه فاخر فرهنگی و هنری در سال جاری گام بزرگی در راستای ارتقا سرانه فرهنگی و ایجاد زمینه مناسب تفریحی از سوی شهرداری باغستان برداشته شود.
وی با اشاره به رویکرد مدیریت شهری باغستان در سال جاری افزود: به منظور جلب رضایت شهروندان خوب و فهیم شهر باغستان توجه به ارتقا کمی و کیفی خدمات، افزایش سرانه‌های عمومی شهری، توزیع کارشناسی منابع و سرانه‌ها و تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام عمرانی از مهم‌ترین سرفصل‌های مدنظر مجموعه مدیریت شهری باغستان می باشد.
وی یاد آور شد: تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام و در دست احداث شهرداری در سال جاری، به قطع به منظور بهره‌مندی عمومی و پرهیز از طولانی‌‌شدن پروژه‌ها خواهد بود.
شمسایی توجه به حوزه فرهنگ را نیز یکی از زیر بناهای تمامی اقدامات عمرانی برشمرد و تصریح کرد: با توجه به ضرورت مقوله فرهنگ و اهمیت ایجاد زمینه و بستر مناسب برای اقدامات فرهنگی و هنری، ایجاد مراکز و احداث مجموعه‌های فرهنگی یکی از مهم‌ترین ماموریت‌های مجموعه مدیریت شهری خواهد بود.
سرپرست شهرداری باغستان با اشاره به ظرفیت بالای شهر باغستان در حوزه‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی، گفت: پروژه مجموعه فرهنگی، هنری و تفریحی استاد شهریار باغستان سال گذشته و در زمینی به مساحت ۶ هزار مترمربع در محله خادم‌آباد کلنگ‌زنی شد و تا به امروز بخشی از عملیات اجرایی این پروژه انجام گرفته است.
وی پیش‌بینی بخش‌های مختلف در این مجموعه فرهنگی و سالن همایش‌ با ظرفیت بیش از ۶۰۰ نفر، ادامه داد: با پیگیری‌های صورت گرفته اعضای شورای اسلامی و مجموعه شهرداری باغستان، عملیات اجرایی و عمرانی این پروژه طی روزهای اخیر پس از وقفه‌ای کوتاه مجدد از سر گرفته شده است که امید است با روند رو به جلو در سال جاری فرآیند اجرایی این پروژه تکمیل شود.
شمسایی در رابطه با سرانه‌های فرهنگی، هنری و آموزشی در سطح شهر باغستان، گفت: قطعا مجموعه فرهنگی هنری استاد شهریار با بهره‌برداری کامل به برند فاخری برای شهر باغستان بدل خواهد شد و بستر مناسبی برای اجرای برنامه‌ها و بهره‌مندی شهروندان خواهد بود.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group