سحرنگار

قدس-سرپرست معاونت فنی و عمرانی فرمانداری قدس: کلیه دستگاه های اجرائی در خصوص ساخت و ساز غیر مجاز اقدام پیشگیرانه انجام دهند و گزارشات خود را بصورت ماهانه به فرمانداری ارسال کنند.

سحرنگار-به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، ششمین نشست ستاد ساماندهی پیشگیری و مقابله با ساخت و سازغیر مجاز به ریاست علیرضا ناصری پور سرپرست معاونت فنی و عمرانی فرمانداری و با حضور نماینده دفتر استانداری تهران و کلیه دستگاه های اجرائی شهرستان مرتبط با جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
 
بنابراین گزارش؛ علیرضا ناصری پور سرپرست معاونت فنی و عمرانی فرمانداری قدس گفت: پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز در سطح شهرستان حائز اهمیت و یکی از جلسات کلیدی است که باید کلیه دستگاه های اجرائی اقدامات پیشگیرانه در این خصوص را انجام دهند و گزارشات خود را بصورت ماهانه به فرمانداری ارسال کنند.
 
وی در ادامه افزود: بخشداری، اداره راهداری، نماینده شهرک های صنعتی، شهرداری، دهیاری ها و جهاد کشاورزی باید بصورت مرتب با گشت زنی در نقاط آسیب پذیر و حاشیه نشین شهرستان، پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز شود.
 
ناصری پورتاکید کرد: اولویت باید پیشگیری از ساخت و ساز غیرمجاز باشد  و تا حد امکان از ارسال پرونده به ماده صد و یا تخریب جلوگیری شود.
 
سرپرست معاونت فنی و عمرانی فرمانداری قدس اظهار داشت: حریم و بستر رودخانه مسیر طبیعی آب است و ساخت و ساز در آن خطرات بیشماری دارد و با توجه به اینکه در حال حاضر کشور در دوره ترسالی به سر می برد و آب منطقه ای باید نظارت کافی و وافی در خصوص حریم و بستر رودخانه داشته باشد.
 
ناصری پور با توجه به اهمیت نظارت بر ساخت و ساز و پیشگیری از ساخت و ساز غیرمجاز بر برگزاری جلسات بصورت ماهیانه و حضور اعضاء تاکید کرد..

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group