سحرنگار

شهریار-فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری 6 اوباش زمین خوار در روستای "کرد امیر" شهرک امیریه شهریار خبر داد.
سردار"کیوان ظهیری" در گفت وگو با خبرنگار مهر به جزئیات این عملیات ویژه و دستگیری زمین خواران اشاره کرد ودراین باره اظهارداشت: طی جمع آوری اخبار و اطلاعاتی در خصوص اینکه تعدادی اوباش به صورت دسته جمعی با استفاده از سلاح سرد، به باغی در روستای کردامیر شهرک امیریه شهریار هجوم برده و با ضرب و جرح و تهدید مالک، قصد سندسازی و خلع ید باغ یکی از مالکان را داشتند که بررسی موضوع در دستور کار خواهد گرفت.
 فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: با توجه به اهمیت موضوع، تیم ویژه ای از پلیس بررسی موضوع را آغازکرده و با تلاش و پیگیری، موفق به شناسائی 6 اوباش متواری در این زمینه شدند که پس از تصرف عدوانی فرار کرده بودند.
سردار ظهیری بیان داشت: با تلاش شبانه روزی پلیس، 6 اوباش متواری شناسائی و در عملیاتی از سوی پلیس در مخفیگاهشان در روستای کرد  امیر دستگیر شدند و در بازرسی از محل، 6 قبضه قمه و شمشیر و یک عدد افشانه اشک آور کشف شد.
به گفته این مقام ارشد انتظامی، اوباش دستگیر شده، انگیزه خود را از این اقدام تهدیدآمیز، سندسازی و تصرف باغ مالک دانستند که قبلا نیز در چندین مورد با ارعاب برخی مالکان باغ های شهرک های اقماری شهریار، در صورت عدم رضایت آن به فروش زمین و باغ با قیمت پایین، با ترساندن و تهدید، آنها را مجبور به این کار می کردند.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پايان با بيان اينكه پليس اجازه هيچ گونه قدرت نمايي به اراذل و اوباش را نخواهد داد، خاطرنشان كرد: با مجرمان، اراذل و اوباش و افرادي که بخواهند در جامعه نظم و امنيت عمومي را مختل کنند برابر قانون و شدت لازم برخورد مي شود و شهروندان در صورت مشاهده چنین مواردی، می توانند موضوع از طریق سامانه 110 پیگیری کنند.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group