سحرنگار

قدس-در مراسمی به مناسبت "گرامیداشت هفته عفاف و حجاب" از بانوان شاغل در شهرداری قدس تجلیل به عمل آمد.


سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، در مراسم "گرامیداشت هفته عفاف و حجاب" که صبح امروز به همت پایگاه بسیج شهرداری قدس و با حضور مسئولین شهری و کارکنان شهرداری قدس در سالن همایش های فرهنگ و هنر باغ ملی برگزار شد، از بانوان شاغل در شهرداری قدس تجلیل شد.

حسین چناقچی، رئیس شورای اسلامی شهرقدس در این مراسم، در سخنانی بیان داشت: تجلیل از خواهران خدوم و زحمتکش شاغل در شهرداری حرکت ارزنده ای است که با همکاری مدیریت شهری و نهاد بسیج انجام گردید و این موضوع نشان دهنده تعامل خوب میان بسیج و سپاه با مجموعه مدیریت شهری است.

وی با بیان اینکه در آموزه های دینی ما پوشش اسلامی به عنوان ارزش و مفهومی والا برای انسان ها بویژه بانوان مطرح است، افزود: این موضوع نشات گرفته از جایگاه و مقام ارزشمند زن در خانه و اجتماع است. بانوان سرزمین ما هر جا که لازم بوده فداکارانه ظاهر شده اند و در صحنه های مختلف عملکرد خوب، تعهد و مسئولیت پذیری بانوان زبانزد است.

رئیس شورای اسلامی شهرقدس به جایگاه ارزشمند بانوان در ساختار مدیریت شهری قدس اشاره و تصریح کرد: شورای اسلامی شهر به نوبه خود سعی نموده تمام لوایح مربوط به امور رفاهی و خدماتی در خصوص بانوان محترم مورد تفقد قرار بگیرد.

گفتنی است، در این مراسم که با یک ماه تاخیر و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار گردید، از بانوان شاغل در شهرداری قدس تجلیل به عمل آمد.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group