سحرنگار

شهریار- رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور گفت: کمک های مردمی در ایام کرونا برای نظام اسلامی افتخار آفرین بوده است.

سحرنگار، سردار عباس مطهری پیش از ظهر دوشنبه در مراسم «پویش سراسری لبخند رضایت» که در مجتمع امام خمینی (ره) شهریار برگزار شد با اشاره به اینکه امروز کرونا به یک معضل جهانی تبدیل شده است اظهار داشت: مشکلات اقتصادی و کمبودهای ناشی از بروز کرونا در جامعه به همه اقشار آسیب وارد کرده است اما مردم ما با وجود همه این موارد پای کار مانده‌اند.

مطهری افزود: مردم غیرتمند جمهوری اسلامی ایران با همه توان در ایام به حفظ آبروی نظام پرداخته‌اند گفت: این پویش برای کمک به نیازمندان به راه افتاده و ظرفیت‌های مردمی در آن موج می‌زند و کمک‌های مردمی در ایام کرونا برای نظام اسلامی افتخار آفرین شده است.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور با تاکید بر استمرار طرح «پویش سراسری لبخند رضایت» عنوان داشت: خدمت به مردم همیشه در همه برهه‌ها مورد تاکید بوده چنانکه طبق فرمایش رهبر بزرگترین مبارزه با آمریکا خدمت به مردم است و سرمایه نظام اسلامی مردم هستند و اگر مردم پای کار نباشند امیرالمؤمنین (ع) نیز نمی‌تواند حق روشن خود را به دست آورد.

وی در ادامه گفت: به خوبی می‌دانیم که پیروزی انقلاب نیز به پشتوانه مردم به وقوع پیوست و هم اکنون در کرونا نیز فقط با یاری مردم می‌توانیم به پیروزی برسیم.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group