پنجشنبه 11 خرداد 1402 | Thursday 1 June 2023

سحرنگار

شهریار، شهردار واعضای شورای اسلامی شهر اندیشه در آستانه گرامیداشت روز خبرنگار ظهر سه شنبه با حضور در منزل «ناصر رمضانی» خبرنگار مهر در غرب استان تهران از وی عیادت کرده و روز خبرنگار را تبریک گفتند.

 

سحرنگار-شهردار اندیشه در این دیدار با اشاره به نقش پر رنگ خبرنگاران در راستای اعتلای اهداف بلند نظام و پیشرفت و توسعه متوازن شهرها گفت: خبرنگار چشم همیشه بیدار هر جامعه هستند و سخت کوشی این زحمت کشان بی شک بر همگان آشکار است و باید از تلاش‌های آنها همواره سپاسگزار باشیم.

علی ملکی ضمن قدردانی از تلاش‌ها ناصر رمضانی و اراده مثال زدنی وی در برابر بیماری افزود: قطعاً در مقابل بیماری‌ها روحیه و اراده و ایمان به خدا اثر بخش است و آقای رمضانی خوشبختانه این صفات را با کمک خدا کاملاً تقویت کرده است و امیدوارم هر چه زودتر به سلامتی خود را دست یابد و شاهد حضور پر رنگ ایشان مثل گذشته در عرصه خبری باشیم.

شهردار اندیشه همچنین از صبر و شکیبایی و ایستادگی همسر ناصر رمضانی نیز در راستای مراقبت و نگهداری از وی قدردانی کرد و گفت: صبر و اجر این زحمات قطعاً نزد خداوند است و ایشان بی شک در راستای این راه سخت و آزمایش الهی یار و یاورشان خواهد بود.

بر اساس این گزارش ناصر رمضانی از خبرنگاران به نام خبرگزاری مهر در شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد حدود دو سال است، که به بیماری سرطان مبتلا شده و مراحل معالجه را طی می‌کند.

Add comment


Security code
Refresh

Comments (0)
There are no comments posted here yet
Leave your comments
Posting as Guest
×
Suggested Locations

پربازدیدترین

ورزشی

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

برچسب ها

Template Design:Dima Group