سحرنگار

رئیس اداره بهزیستی شهریارگفت: بمنظور خدمت رسانی و کمک درمانی و روانشناختی به قشر محروم، پزشکان جهادی ، مددکاران توانبخشی و روانشناسان اورژانس 123 بهزیستی به مدت یک روز به بیماران نیازمند این شهرستان خدمات رایگان ارائه دادند.

داود فهیم راد در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: در راستای خدمت رسانی وکمک به قشر محروم به خصوص مددجویان بهزیستی در شهر وحیدیه ، برنامه ریزی از سوی این اداره و گروه جهادی لبخند فرشته جهت دعوت از پزشکان و غربالگران به عمل آمد.

وی ادامه داد: با هماهنگی‌های به عمل آمده ، هزینه ویزیت و دارو این بیماران رایگان بود.
فهیم راد خاطرنشان نمود که سلامت یکی از نیازهای اصلی جامعه است و قطعاً در جامعه کسانی وجود دارند که توان و بضاعت مالی آنچنانی ندارند تا خدمات سلامت را به آسانی دریافت نمایند لذا رسالت خیرین، داوطلبین، گروههای جهادی و سمن‌های سلامت این است که از این افراد حمایت کنند.

وی تصریح کرد:  امیدواریم در آینده بتوانیم با استمرار این گونه برنامه‌ها، برای ارائه خدمت به مردم شریف شهرستان گام های بیشتری در حوزه درمانی جسمی و روانی برداریم.  
وی اظهار داشت: بیماران ویزیت شده از بهزیستی و تعدادی توسط دفتر امام جمعه شهر وحیدیه معرفی‌شده بودند و مردم عادی نیز که از حضور تیم جهادی اطلاع یافته بودند با حضور در مدرسه ، خدمات رسانی به آنها شد.

رئیس  اداره بهزیستی شهریارگفت:  حدودا هشتادنفر توسط این گروه خدمات ارائه نمودند.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group