سحرنگار


مدیر اداره فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری باغستان با اشاره به روز ۲۲ اسفند روز ملی گرامیداشت مقام شهدا، از به نمایش درآمدن تصاویر و نمثال شهدای شهر باغستان در سطح شهر باغستان به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدا والامقام خبر داد.

 

 

سحرنگار - به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری باغستان، محمدرضا شمسایی مدیر اداره فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری باغستان ضمن تبریک عید باسعادت مبعث رسول مکرم اسلام(ص) گفت: بعثت پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی (ص) جلوه‌ای عظیم از لطف و عنایت خداوند متعال بر عالمیان بود که تا روز قیامت الگوی بی‌بدیل برای بشر به جاودان بماند.

 

وی با اشاره به روز ۲۲ اسفند روز گرامیداشت شهداء افزود: خون پربرکت شهیدان در طول گذشت ۴۲ سال از عمر بابرکت انقلاب اسلامی نهال این انقلاب را به درختی تنومند بدل کرده است و به حق مطابق فرمایشات رهبری معظم انقلاب مساله‌ى شهید و ایثارگرى، موتور حرکت جامعه است.

 

مدیر اداره فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری باغستان بیان داشت: در همین راستا با فرارسیدن این روز در راستای گرامیداشت مقام و یاد و خاطره شهدای والامقام انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، تصویر و تمثال شهدا عزیز شهر باغستان که به حق دارای مردمی ولایی و شهید پرور هستند، به نمایش درآمده و اکران شد.

 

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group