سحرنگار

قدس-رئیس‌ و اعضای شورای اسلامی شهر به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با محسن حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس، دیدار و از خدمات ایشان تقدیر کردند.


سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامي و شهرداری قدس، در این دیدار که با حضور داود گرجی رئیس شورا، ابوطالب آذربرا، حسین چناقچی، نقی علیوند، محسن عسگری و بنفشه رفیعی؛ اعضای شورای شهر صورت گرفت، نقی علیوند به عنوان رئيس کمیسیون ورزش شورای اسلامي شهرقدس گفت: ورزش را باید به عنوان یکی از مهم ترین فعالیت های روزمره زندگی شهروندان ترویج داده و در این زمینه فرهنگسازی نماییم. ورزش کردن علاوه بر اینکه بر سلامت جسم تاثیرگذار است، باعث تقویت شادابی روح انسان نیز می شود.

وی با بیان اینکه باید با ایجاد زیرساخت های ورزشی و فرهنگسازی جوانان را به سمت ورزش سوق دهیم، ادامه داد: مدیریت شهری قدس در زمینه توسعه ورزش و ترویج فعالیت های ورزشی پیشرو بوده و مراکز ورزشی متعددی را در مناطق مختلف شهر احداث نموده است. همچنین سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری برنامه های متنوع ورزشی را اجرایی می کند که ثمره تمامی این اقدامات، افتخارآفرینی فرزندان برومند شهرمان در میادین ورزشی کشوری و بین المللی می باشد.

علیوند با اظهار امیدواری نسبت به اینکه با پایان بحران کرونا، فعالیت های ورزشی رونق دوباره یابد، از خدمات محسن حسینی رئیس‌ اداره ورزش و جوانان در جهت رشد و تعالی ورزش شهرستان‌ قدس تقدیر نمود.

همچنین در این دیدار، داود گرجی رئیس شورا و دیگر اعضای شورای اسلامی شهر نیز هفته تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفتند و هر یک با اهدای شاخه گل به پرسنل اداره تربیت بدنی از خدمات و فعالیت های ايشان تقدیر و تشکر نمودند.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group