سحرنگار

شهریار-طاهری فرماندار شهریار در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار به ضرورت برگزاری جلسات به صورت مستمر تاکید ورزید و گفت: جلسات هم اندیشی می بایست به موقع و به صورت مستمر جهت تصویب مصوبات برگزار و تمامی مسئولین ملزم به توجه به شاخص های حائز اهمیت در آن بوده و می بایست روند پیگیری ها، گزارش و مصوبات اجرا شود. 
 
سحرنگار-به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار با حضور فرماندار، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهریار، رئیس اداره اجتماعی فرمانداری شهریار، شهرداران، بخشداران، روسای شوراهای اسلامی شهرهای تابعه، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعضای انجمن کتابخانه های عمومی و رئیس اداره انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
بنا بر این گزارش :در این جلسه ضمن بررسی نقاط قوت و ضعف کتابخانه ها در حوزه های مدیریتی، مالی، روش های ارائه خدمات بالخصوص در شرایط حال حاضر کشور- میزان امکانات موجود در فضاهای فیزیکی، موقعیت های جغرافیایی و میزان دسترسی بهد آن ها در سطح شهرستان در راستای توسعه و گسترش فرهنگ کتابخوانی در جامعه به بحث و تبادل نظر در خصوص ارائه راهکار های مدیریتی در جهت افزایش سرانه کتابخوانی و تامین امکانات مورد نیاز افراد در چنین محیط های فرهنگی نیز پرداخته شد.
طاهری فرماندار شهریار در این جلسه ضمن تقدیر از شهرداران ، شورا ها و انجمن  کتابخانه ها به عنوان نهادهای فعال در حوزه های فرهنگی جامعه، به ضرورت برگزاری جلسات به صورت مستمر تاکید ورزید و گفت: جلسات هم اندیشی می بایست به موقع و به صورت مستمر جهت تصویب مصوبات برگزار گردد و تمامی مسئولین ملزم به توجه ویژه به شاخص های حائز اهمیت در آن بوده و می بایست روند پیگیری ها، گزارش و مصوبات اجرا گردند.
وی اظهار داشت: هرگونه تعلل و کوتاهی در اجرای مصوبات غیر قابل پذیرش بوده مگر با ارائه دلایل موثق و کافی تا مسئولین مرتبط در جهت رفع موانع اقدام نمایند.
طاهری همچنین تصریح کرد: انجمن ها باید مهمترین وظیفه خود را که گسترش فرهنگ کتابخوانی است مهم انگاشته و از تمامی پتانسیل های موجود برای اشاعه این مهم بهره مند شوند.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group