سحرنگار

شهریار- امام جمعه شهر باغستان گفت :اصحاب رسانه باید گوش شنوا و چشم بینا جامعه باشند و مشکلات و دغدغه های مردم را به مسولین انتقال دهند.

سحرنگار- حجت الاسلام ابوالفضل بنی احمدی عصر دوشنبه در نشست صمیمی با اصحاب رسانه که در دفتر امام جمعه برگزار شده بود به جایگاه ویژه خبرنگاران از این حیث که پیام رسانانی هستند که کارشان از جنس انبیا و پیامبران الهی است اشاره داشت و افزود :خبرنگاری در دوره امامان نیز وجود داشته است و در حادثه کربلا اگر خبرنگار و پیام رسانی مانند حضرت زینب و امام محمد باقر وجود نداشت چه بسا عاشورای حسینی به فراموشی سپرده میشد و یا حداقل تحریف می گردید و دلیل اصلی حضور خانواده اباعبدالله میتواند این موضوع باشد تا واقعه عاشورا به فراموشی سپرده نشود.
وی ادامه داد :امروزه و در این شرایط کرونا و وجود مشکلات بسیار باید خبرنگاران در کنار مسولین باشند و و در مرتفع نمودن مشکلات و دغدغه هایی که همواره بر سر راه وجود دارد همراهی کنند و از این حیث نقش مهمی در انعکاس مسایل ومردم دارند و رابط اصلی بین مردم و مسولین هستند و خبرنگاران باید از زیرک ترین انسانها بوده و نسبت به کار خود عشق داشته باشند .
بنی احمدی به اقدامات مدیریت شهری باغستان نیز پرداخت و دراین باره تصریح کرد: خوشبختانه مدیریت شهری باغستان پروژه های عمرانی خوبی را در دست اقدام دارد که در مقایسه با شهرهای مجاور از کثرت و کیفیت خوبی برخوردار می باشد و امیدواریم با بهره برداری از این طرح ها بخشی از مشکلات مردم مرتفع گردد.
وی توزیع عادلانه پروژه ها را نیز یکی از خواسته های مردم برشمرد و گفت: یکی از مطالبات مردم توزیع در اجرای عادلانه پروژه هاست و امیدواریم شورای اسلامی شهر که مرجع مصوب طرحهای شهرداری است به این موضوع نیز توجه بیشتری داشته باشد.
وی در ادامه اظهار داشت :امام جمعه نیز حد فاصل بین حاکمیت و مردم است و رفع مشکلات مردم به خصوص مردم شهر باغستان از وظایف اصلی بنده است و در دفتر امام جمعه همیشه به روی مردم باز است و مطالبه گری بنده از مسولین شهر باغستان همیشه وجود دارد و ادامه دار خواهد بود تا حقی از کسی در این شهر ضایع نشود .
وی در پایان با توجه به در پیش بودن ایام عزای سرور و سالار شهیدان جهان ضمن نفی صریح تعطیلی مراسم دهه محرم تاکید کرد:با توجه به اوضاع استثنایی امسال و به جهت حفظ سلامت عزاداران حسینی برنامه ریزی هایی انجام شده از جمله تشکیل هیات در محیط های بزرگ مثل مدارس وتهیه ماسک برای عزاداران ضدعفونی کردن هیات قبل و بعد از مراسم میباشد که همه این موارد با رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی انجام خواهد گرفت.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group