سحرنگار

شهریار- امام جمعه شهریار گفت: خداوند متعال به خییران عزیز عنایت ویژه داشته و دعای خیر ایتام در مسیر زندگی خییرین عزیز شهریار موثر خواهد بود.
سحرنگار- حجت الاسلام والمسلمین سید حسین حسینی نوری شامگاه روز سه شنبه در مراسم افطار با ایتام که با حضور داوود فهیم راد رئیس اداره بهزیستی شهریار ، مسئولان فرمانداری، رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهریار و مسئول دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و معاونان و مسئولان اداره بهزیستی، خییرین در تالار شباهنگ برگزار شده بود خطاب به بچه های مراکز نگهداری اظهار داشت: بچه های عزیز خییران بزرگ و مسئولان تمام تلاش خود را جهت رشد و موفقیت شما آیندگان نموده اند و شما بایداین فرصت را مغتنم شمرده و برای آینده خود بهره ببرید.
وی افزود: اعمال نیک خییران عزیز نیز جاودانه است و ثواب آن هم در زندگی و هم آخرت موثر خواهد بود.
در ادامه این مراسم رئیس اداره بهزیستی گزارشی از واحد جذب و مشارکت خییرین و مردمی داد و گفت:با همراهی بزرگواران وخییران عزیز اداره بهزیستی 2300بسته سبد حمایتی را بین خانواده های معلولان و جامعه هدف توزیع نموده است.
داود فهیم راد ادامه داد: اشتغالزایی برای 117 مورد با دریافت وام و تسهیلات، مساعدت مالی به 800خانوار نیازمند، 123 مورد کمک هزینه درمانی به خانواده جامعه هدف، 1750مورد کمک هزینه معیشتی بخشی از حمایت های اداره بهزیستی از جامعه هدف خود بوده است.
وی افزود: خانواده بزرگ بهزیستی تبلور اوج معنویت، مهربانی و عاطفه است و بهزیستی نمادی از صبر و شکیبایی است که معلولان و سایر اقشار آسیب پذیر جامعه را تحت پوشش قرار می دهد.
وی تصریح کرد: بهزیستی چتیر و سایبانی برای افراد آسیب پذیر جامعه فراهم نموده ا ست و برای رسیدن به  اهداف خود نیازمند حمایت و یاری خییران بزرگ و مسئولان عزیز است.
شایان ذکر است که پس از ضیافت افطاری و سخنرانی و مداحی به رسم یاد بود با اهدا لوح و گل از زحمات خییران بزرگ قدردانی شد.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group