پنجشنبه 11 خرداد 1402 | Thursday 1 June 2023

سحرنگار

 شهر قدس-حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس با اشاره به نقش نظارتی شورای اسلامی بر عملکرد شورای مسئولین و و زبان گویای مردم بودن، گفت: مدیران شهرستانی و استانی بایستی نسبت به مطالبات و مشکلات شهروندان پاسخگوی شورای اسلامی شهرقدس باشند.

 

 

سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، حجت الاسلام و المسلمین رضا جوکار امام جمعه شهرستان قدس در جلسه رسمی شورای اسلامی شهرقدس اظهار داشت: حمایت بنده بعنوان نماینده حاکمیت از شورای شهر بعنوام نمایندگان مردم، وظیفه است زیرا حمایت از شما به منزله حمایت از مردم است.
وی افزود: شوراها خدمتگزار، وکیل و زبان مردم هستند و جایگاه رفیعی در نظام جمهوری اسلامی دارند و نظام جمهوری اسلامی ایران یک نظام مردم سالاری مبتنی بر اسلام است که شوراها تجلی این مردم سالاری دینی هستند.
امام جمعه شهرستان قدس گفت: شما بعنوان نمایندگان مردم باید پرسشگر، مطالبه گر و ناظر بر عملکرد مسئولان دولتی باشید، شما نمایندگان ولی نعمت و صاحبان اصلی انقلاب هستید، شورا و مجلس هر دو نمایندگان مردم هستند و فقط تفاوتشان در مقیاس آن‌ها است.
حجت الاسلام جوکار عنوان کرد: اعضای شورا بعنوان زبان گویای مردم باید صدای مردم را رساتر و شفاف تر از گذشته به گوش مدیران استانی و کشوری برسانند و باید در هر جلسه یکی از مدیران شهرستانی یا استانی را دعوت کنید تا پاسخگوی مطالبات شهروندان باشد.
وی در خصوص مداخله شهرداری منطقه ۱۸ به حریم شهرستان قدس، گفت: بیان این مسئله به عهده شورا و پیگیری آن بر عهده فرمانداری است و نباید اجازه دهیم که هیچ نهادی به حریم شهرستان قدس و حق مردم تعرض نماید.
امام جمعه شهرستان قدس تصریح کرد: در بحث زیرگذر اسماعیل آباد تنها خواسته ما از راه آهن، عمل به تعهداتش در قبال شهرستان قدس است.

Add comment


Security code
Refresh

Comments (0)
There are no comments posted here yet
Leave your comments
Posting as Guest
×
Suggested Locations

پربازدیدترین

ورزشی

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

Template Design:Dima Group