سحرنگار

 شهر قدس-حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس با اشاره به نقش نظارتی شورای اسلامی بر عملکرد شورای مسئولین و و زبان گویای مردم بودن، گفت: مدیران شهرستانی و استانی بایستی نسبت به مطالبات و مشکلات شهروندان پاسخگوی شورای اسلامی شهرقدس باشند.

 

 

سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، حجت الاسلام و المسلمین رضا جوکار امام جمعه شهرستان قدس در جلسه رسمی شورای اسلامی شهرقدس اظهار داشت: حمایت بنده بعنوان نماینده حاکمیت از شورای شهر بعنوام نمایندگان مردم، وظیفه است زیرا حمایت از شما به منزله حمایت از مردم است.
وی افزود: شوراها خدمتگزار، وکیل و زبان مردم هستند و جایگاه رفیعی در نظام جمهوری اسلامی دارند و نظام جمهوری اسلامی ایران یک نظام مردم سالاری مبتنی بر اسلام است که شوراها تجلی این مردم سالاری دینی هستند.
امام جمعه شهرستان قدس گفت: شما بعنوان نمایندگان مردم باید پرسشگر، مطالبه گر و ناظر بر عملکرد مسئولان دولتی باشید، شما نمایندگان ولی نعمت و صاحبان اصلی انقلاب هستید، شورا و مجلس هر دو نمایندگان مردم هستند و فقط تفاوتشان در مقیاس آن‌ها است.
حجت الاسلام جوکار عنوان کرد: اعضای شورا بعنوان زبان گویای مردم باید صدای مردم را رساتر و شفاف تر از گذشته به گوش مدیران استانی و کشوری برسانند و باید در هر جلسه یکی از مدیران شهرستانی یا استانی را دعوت کنید تا پاسخگوی مطالبات شهروندان باشد.
وی در خصوص مداخله شهرداری منطقه ۱۸ به حریم شهرستان قدس، گفت: بیان این مسئله به عهده شورا و پیگیری آن بر عهده فرمانداری است و نباید اجازه دهیم که هیچ نهادی به حریم شهرستان قدس و حق مردم تعرض نماید.
امام جمعه شهرستان قدس تصریح کرد: در بحث زیرگذر اسماعیل آباد تنها خواسته ما از راه آهن، عمل به تعهداتش در قبال شهرستان قدس است.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group