پنجشنبه 11 خرداد 1402 | Thursday 1 June 2023

سحرنگار


قدس-ستاد بزرگداشت دهه امامت و ولایت با حضور حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه، حسین کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و روسای برخی از ادارات در تاریخ ۲۹ تیر در محل ستاد اقامه نماز شهرستان قدس تشکیل جلسه داد.


سحرنگار-به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، درجلسه ستاد بزرگداشت دهه ولایت وامامت، جوکار امام جمعه  شهرستان با تشریح اهمیت دهه ولایت، بر برگزاری هرچه بهتر مراسم های این دهه تأکید کرد.

جوکار گفت: با توجه به شیوع موج دوم بیماری منحوس کرونا و رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی از سوی احاد جامعه، وظایف ادارات و سازمانهای زیربط، می بایست براساس رعایت پروتکل های بهداشتی و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی مشخص شود.

وی در ادامه گفت: اهمیت دهه ولایت بر کسی پوشیده نیست ولی متاسفانه، به دلیل شرایط موجود محدودیت هایی در اجرای جشن ولایت خواهیم داشت که لازم است ادارات مسئول بر همین اساس برنامه های خود را تنظیم و با ستاد بزرگداشت دهه ولایت و امامت هماهنگی بیشتری داشته باشند.

بنابراین گزارش: حسین کشاورزیان با اعلام آمادگی در اجرای برنامه های فرهنگی و تئاتر خیابانی گفت: از مدت ها قبل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس با همکاری انجمن های نمایش و ادبی، خود را برای دهه ولایت و امامت آماده کرده و چندین نمایش با موضوع دهه ولایت را آماده اجرا دارد.

وی به اجرای نمایش های مذکور با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و همچنین برگزاری شب شعر و اجرای برنامه کتابخوانی در فضاهای آزاد بوستان ها و پارک های شهری از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اشاره کرد و خواستار اجرای برنامه های فرهنگی در ایام جشن دهه ولایت شد

Add comment


Security code
Refresh

Comments (0)
There are no comments posted here yet
Leave your comments
Posting as Guest
×
Suggested Locations

پربازدیدترین

ورزشی

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

برچسب ها

Template Design:Dima Group