سحرنگارملارد - طرح محله محور جمعه های جهادی آذرماه سال جاری با شعارشهر زیبا و پاکیزه با همکاری مردم و شهرداری اجرای گردید

 


ملارد -بهمنی شهردار ملارد و ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر با حضور در سپاه ناحیه شهرستان ملارد با سرهنگ جهانی نژاد دیدار نمودند .

 

شهریار- ابتدای خیابان ولیعصر به عنوان نماد و مرکز شهریار و همچنین از چندین جبهه معروف به ورودی شهر محسوب می شود واین محل به سبب حساسیت و تردد بیش از حد شهروندان و مسافران  باید از زیبایی بصری قابل قبولی برخوردار باشد که این موضوع در سایه غفلت و ناتوانی مدیریت شهری تبدیل به زباله دان و حتی به جرات می توان گفت به واسطه حضور گسترده افراد معتاد و دست فروشان به محل شیطون بازار نیز معروف شده است و شهروندان باید هر روز شاهد یک بی نظمی و آشفتگی دراین محل باشند !
جناب آقای شهردار با بازدید حتی ده دقیقه ای و با دید مدیریت شهری و کارشناسی می توانید نیازهای این محل از جمله اجرای اصلاح هندسی، استفاده از المان و طرح های زیبا، سنگ فرش، ساماندهی مشاغلی که باعث ترافیک هستند و بسیاری از موارد و موضوعات را متوجه شوید!
هرج و مرج و به هم ریختگی این محل را سال گذشته به اطلاع شما رساندیم ولی متاسفانه قریب از گذشت یک سال هیچ طرح و تصمیمی برای این محل گرفته نشده و مشکلات همچنان به قوه خود باقیست!
امیدوار بوده و هستیم که جناب عالی به عنوان شهردار با تجربه و کار بلد نسبت به این موضوع و معضل ورود پیدا کرده و با اجرای طرح های خوب وساماندهی این محل عیدی زیبایی را به شهروندان هدیه نماید!

شهریار- شهردار صباشهر از تداوم اجرای آسفالت در صباشهر خبر داد.

علی ملکی شهردار صباشهر در خصوص ادامه نهضت آسفالت در خیابانها و معابر اظهار داشت: باتوجه به آغازنهضت آسفالت در سطح شهر صباشهر امروز پس از انجام روکش آسفالتی خیابان مطهری اجرای آسفالت کوچه های ستاری یکم الی ششم در دست اقدام میباشد. زیر سازی معابر مذکور در روزهای قبل عملیاتی شده و‌امروز شاهد اجرای روکش آسفالتی این معابر هستیم.

وی ادامه داد: روند اجرای عملیات زیر سازی و آسفالت توسط اداره فنی و عمرانی شهرداری صباشهر در حال انجام بوده و در روزهای آتی نیزادامه خواهد داشت.
وی تصریح کرد: ارائه خدمات به شهروندان از اولویت های شهرداری صباشهر است و امیدواریم با اقدامات و طرح های خوب شاهد رضایتمندی شهروندان از این مجموعه باشیم.

شهریار- شهردار صباشهر از عملیاتی شدن طرح پاکسازی و تسطیح نخاله های سطح شهر خبرداد.
سحرنگار- علی ملکی در گفتگو با خبرنگار ما توجه به حوزه خدمات شهر را یکی از وظایف شهرداری عنوان کردو افزود: به منظور پاکسازی و بهسازی چهره شهر از هرگونه خاک، نخاله و مواد زائد، و همچنین جلوگیری از بی نظمی و مخدوش شدن سیمای منظر شهری و ارتقای سطح نظافت معابر، پاکسازی و تسطیح نخاله های سطح شهر در دستور کار واحد خدمات شهری قرار گرفت و اجرا شد.
وی ادامه داد: این برنامه یکی از طرح های شهرداری است و این عملیات در تمامی محلات سطح شهر اجرا خواهد شد.

 

شهریار -یادواره شهدای مدافع امنیت و گرامیداشت شهدای حرم مطهر شاهچراغ در شهرستان شهریار برگزار شد .

 

 

سحرنگار - مراسم یاد و خاطره شهدای مدافع امنیت با حضور حجت الاسلام و المسلمین خاتمی امام جمعه زنجان، حجت الاسلام و المسلمین حسینی نوری امام جمعه شهرستان شهریار، دکتر امیرعباس شفیع زاده فرماندار ویژه شهرستان شهریار، معاونین ، اعضای شورای اسلامی شهر شهریار ، روحانیت معزز ، خانواده معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران ، مردم ولایتمدار شهرستان شهریار و فرماندهان انتظامی و نظامی یادواره شهدا مدافع امنیت در جوار مرقد مطهر امامزاده اسماعیل(ع) شهریار برگزار گردید.

 

حجت الاسلام و المسلمین خاتمی سخنران این مراسم ضمن تاکید بر حفظ وحدت و همدلی در کشور و با بیان خاطراتی از جنگ تحمیلی، حوادث اخیر را آزمونی بزرگ برای ملت ایران دانست و افزود: دشمن با تمام قدرت و با فضای مجازی بصورت سایبری جنگ همه جانبه ای را با کشور ما آغاز نموده و امروز هوشمندی و ذکاوت ملت ایران خواهد توانست این فتنه را نیز خنثی نماید.

 

در ادامه این مراسم مداحان اهل بیت به مدیحه سرایی در مدح شهدا مدافع امنیت، حضرت رقیه(س) و امام حسین(ع) سرور و سالار شهیدان پرداختند و جمع حاضر را به فیض معنوی رساندند.

 

گفتنی است در پایان این مراسم از خانواده معظم شهدا تقدیر بعمل آمد.

شهریار- فرماندار ویژه شهرستان شهریار گفت: سرمایه گذاری در حوزه ورزش، بهترین راه پیشگیری از آسیب های اجتماعی است که مسئولان اداره ورزش و جوانان باید به این نکته توجه ویژه داشته باشند.
سحرنگار-شفیع زاده در نشستی با رئیس و مدیران اداره ورزش و جوانان شهریار با اشاره به اهمیت و جایگاه ورزش و نقش آن در سلامت و بهبود سطح اجتماعی و فرهنگی جامعه اظهار داشت: دولت در حال تلاش برای اعتلای ورزش و حرکت در راستای بهبود شرایط حاکم بر ورزش است چرا که منافع حاصل از توجه به ورزش و سرمایه گذاری در این حوزه تنها به این حوزه برنمی گردد بلکه منشاء خیر و اثر در سایر حوزه های اجتماعی و فرهنگی نیز می باشد و بهترین راه پیشگیری از آسیب های اجتماعی است.
در ادامه این نشست هاشملو رئیس اداره ورزش و جوانان نیز ضمن تبریک ارتقای فرمانداری شهرستان به فرمانداری ویژه، گزارشی از وضعیت کلی ورزش در سطح شهرستان شهریار ارائه کرد و ضمن تاکید بر نقاط قوت و وجود ظرفیت ها و پتانسیل های بسیار زیاد و فعالیت جوانان ورزشکار و قهرمانان صاحب نام کشوری و ملی در شهرستان شهریار، به برخی کاستی ها و نیازمندی ها در حوزه ورزش نیز اشاره کرد و اظهار امیدواری نمود تا با حمایت و مساعدت فرماندار بتوانیم بر آنها فائق آییم.
همچنین در این دیدار تعدادی از روسای هیات های ورزش نیز ظرفیت ها و مسایل و مشکلات رشته ورزشی خود را بیان داشتند و در پایان نشست، رئیس اداره ورزش و روسای هیات های ورزشی به مناسبت گرامیداشت هفته دولت با اهدای لوح، از حمایت ها و اقدامات دکتر شفیع زاده فرماندار ویژه شهرستان شهریار، معاونین و بخشداران تقدیر کردند.

شهریار- فرماندار ویژه شهریار با اشاره به عدم وجود زیرساخت‌های مناسب در حوزه حمل و نقل عمومی این شهرستان گفت: رسیدگی به حوزه حمل و نقل از مطالبات به حق مردم و نیازمند توجه ویژه است.

سحرنگار، امیر عباس شفیع زاده عصر سه شنبه در نشست مطبوعاتی که با حضور معاونان فرماندار و صادق زاده مدیر روابط عمومی فرمانداری در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شده بود اظهار داشت: در سفر ریاست جمهوری جهت رسیدگی به حوزه حمل و نقل غرب استان تهران اعتبار و طرح‌هایی دیده شده است که با توجه به جمعیت و اینکه غرب تهران مهاجر نشین و نقش خوابگاهی استان تهران را دارند زیرساخت‌های حمل و نقل با جمعیت و وسعت آن تناسب ندارد که جهت راه اندازی مترو و قطار حومه‌ای باید هر چه سریع‌تر اقدام شود.

وی افزود: توسعه و تقویت حوزه حمل و نقل می‌تواند در بسیاری از موارد باعث کاهش هزینه‌ها، سرعت، کاهش ترافیک و آلودگی شود.

فرماندار ویژه شهریار به پروژه بیمارستان ۳۱۳ تختخوابی شهرستان شهریار نیز پرداخت و گفت: راه اندازی بیمارستان‌های ملارد و قدس بار مراجعات به مراکز درمانی شهریار را کاهش داده وبا برنامه ریزی و پیگیری‌های انجام شده امید است تا پایان سال جاری بیمارستان شهرستان شهریار نیز به بهره برداری برسد.

شفیع زاده توجه به موضوع آرد و نان را نیز از دیگر برنامه‌های فرمانداری عنوان کرد و افزود: امروز در بحث تأمین آرد و نان هیچ گونه مشکلی وجود ندارد و ۳۷۰ نانوایی از سیستم کارت خوان مخصوص بهره مند شده اند و خوشحالیم که طرح سهمیه بندی نان توانست کمکی در زمینه فروش غیر قانونی آرد و نان را به همراه داشته باشد و دستگاه‌های نظارتی باید با جدیت بیشتری تخلفات نانوایان را رصد کنند و نیازمند مشارکت و همراهی مردم خوب شهرستان شهریار نیز هستیم.

وی در ادامه در خصوص حوزه اشتغال نیز اظهار داشت: در راستای ایجاد یک میلیون شغل شهرستان شهریار به حمد الله با سعی و تلاش وعده ۱۲۷ درصدی تحقق پیدا کرد و به تعهد خود عمل نمودیم.

استقبال قاسم محمد طهرانی معاون استاندار و فرماندار ویژه تهران از برگزاری انتخابات خانه احزاب ایران:
خانه احزاب ایران تجلی ساز مردمی سازی نظام مشارکت سیاسی است
قاسم محمد طهرانی معاون استاندار و فرماندارویژه تهران در گفتگو با سرویس سیاسی .....ضمن پاسداشت فرارسیدن هفته دولت و با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تلاشهای همه مدیران دلسوز در ۴ دهه اخیر کشور از برگزاری انتخابات خانه احزاب در هفته دولت استقبال کرده و هم اندیشی سران احزاب ایران را نمونه دیگری از تجلی مردمی سازی نظام مشارکتهای سیاسی در کشور دانست و افزود: یکی از ثمرات موثر انقلاب اسلامی تبیین واقع گرایانه فعالیت مردم در متن اهداف نظام اسلامی بویژه در اصل ۲۶ قانون اساسی مرتبط با فعالیتهای تحزب در کشور بوده است که بحمدالله تحولات تحزب در کشور علیرغم کمبودهایی که در این گونه فعالیتها احساس میگردد، اماشاهد تغییرات جدی در ساختار تشکیلاتی احزاب هستیم.
فرماندار تهران ضمن استقبال از همراهی با احزاب سیاسی با اندیشه های مختلف که قطعا دغدغه مردم و انقلاب را سرلوحه برنامه خود میدانند از تنظیم سند راهبردی تعامل ساز فرمانداری پایتخت ایران با تشکلهای سیاسی خبر داد و گفت: براساس برنامه ریزی مدونی که در خصوص ارتقاء سطوح مختلف در فراهم کردن زمینه های مشارکت سیاسی احزاب و مردم و گروههای سیاسی صورت گرفته بنا داریم تا با همراهی متخصصین حوزه احزاب و همکاری برخی دانشگاهها نسبت به برگزاری دوره های کوتاه مدت پژوهش محور در بخشهای مختلف آشنایی با مکاتب سیاسی و تحزب شناسی اقدام نماییم.
فرماندار تهران هفته دولت را فرصتی برای هم افزایی نهادهای مردمی علاقمند به تلاشهای سیاسی دانست و بر عزم جدی فرمانداری تهران برای همراهی با برنامه های احزاب و تشکلهای سیاسی تاکید ورزید.ملارد  -شهردار ملارد توجه به مسائل فرهنگی را از عوامل مهم توسعه شهری دانست و تاکید کرد: توسعه شهری در تمامی ابعاد اقتصادی، اجتماعی و عمرانی نیازمند توسعه فرهنگ عمومی شهر است.

 

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group