سحرنگار

۲ جوان پسر و دختر حدود ۲۰ ساله شهریاری عصر سه شنبه به داخل رودخانه چالوس منطقه مجلار مرزن آباد سقوط کردند که تاکنون جسد یکی از آنها پیدا شده است.به گزارش سحرنگار؛  رئیس جمعیت هلال احمر چالوس در تشریح این خبر گفت : جسد این جوان ساعتی پیش  در نقطه ای عمیق رودخانه در منطقه مجلار یعنی درست پس از ۲  کیلومتر نقطه سقوط آنها از سوی امدادگران این نهاد با دشواری به بیرون کشیده شد.

امیرحسین عسگرزاده ادامه داد : هم اکنون جست و جو برای یافتن جسد دختر ادامه دارد و امیدوارم هر چه زودتر وضعیت این جوان مفقود شده هم مشخص شود.

رئیس جمعیت هلال احمر چالوس در باره چگونگی سقوط ۲ جوان به داخل رودخانه هم از قول همراهانشان توضیح داد : همراهان این ۲ جوان به نیروهای امدادگر و انتظامی منطقه اعلام کردند که از سه روز پیش با خودروی زانتیا به مازندران سفر کردند و دیروز هم در حال بازگشت به شهرشان بودند که برای استراحت حاشیه رودخانه چالوس متوقف شدند.

وی افزود : طبق گفته همراهان ، یکی از دختران به قصد شستن دست کنار رودخانه رفت که پس از سر خوردن از روی سنگ به داخل رودخانه سقوط کرد و در این هنگام جوان دیگری که قصد نجات او را داشت ، به داخل رودخاه رفت که آب هر دو نفر را برد و با گذشت ساعت ها هنوز هیچ آثاری از آنها در دست نیست.

رودخانه حفاظت شده چالوس در غرب مازندران از دامنهٔ شمالی ارتفاعات کندوان و طالقان سرچشمه می‌گیرد و پس از طی حدود ۷۲ کیلومتر در کنار چالوس به دریای خزر می‌ریزد.       

همه ساله تعداد زیادی از مسافران و گردشگران به دلیل رعایت نکردن احتیاط های لازم در حاشیه رودخانه خروشان چالوس به داخل آن سقوط می کنند و جان خودشان را از دست می دهند.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group