سحرنگار

 

شهریار-رئیس شورای اسلامی شهر باغستان با اشاره نگاه فرابومی مدیریت شهری باغستان در اجرای پروژه‌های عمرانی و زیربنایی از جمله مشارکت در احداث تقاطع غیرهمسطح محور فتح-باغستان، گفت: امید است با بهره‌برداری از این پروژه در آینده نزدیک به عنوان یکی از مطالبات اساسی مردم شهرستان شهریار شاهد رفع گره‌های ترافیکی و صرفه‌جویی در زمان و هزینه عمومی باشیم.

باغستان -به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری باغستان، جلال امامی رئیس شورای اسلامی شهر باغستان در خصوص اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح باغستان-فتح گفت: با توجه به رشد روزافزون بارگذاری جمعیت و تمرکز فعالیت‌ها در استان تهران از جمله شهر باغستان، رشد سفرهای درون و برون شهری امری اجتناب ناپذیر است.

وی افزود: با توجه به محدودیت ظرفیت تردد شبکه‌های ارتباطی و محورهای مواصلاتی، ترافیک در ساعات مختلفی از شبانه روز پدید آمده و مسائل و مشکلات مختلفی نیز به دنبال دارد.

رئیس شورای اسلامی باغستان بیان داشت: محور فتح- باغستان به عنوان یکی از اصلی‌ترین مسیرهای دسترسی مردم از شهرستان شهریار به شهر تهران و بالعکس است و روزانه با حجم بالایی از تردد وسایل نقلیه مواجه است.

جلال امامی گفت: در سال‌های اخیر یکی از مطالبات ویژه مردم شهرستان و‌ شهر باغستان ساماندهی تقاطع این محور و نقطه ورود به جاده فتح بود تا از مشکلات ترافیکی این نقطه کاسته شده و روند عبور و مرور مردم تسهیل شود.

وی ادامه داد: با تلاش‌های صورت گرفته از سوی مسؤولان محترم استانی و شهرستانی و مطالعات انجام شده کلنگ احداث تقاطع غیرهمسطح محور فتح- باغستان در آذر ماه سال گذشته بر زمین زده شد تا پس از سال‌ها انتظار مردم شاهد اجرای پروژه مهم در راستای تسهیل در دسترسی مردم شهرستان‌های غرب تهران از جمله شهریار باشیم.

رئیس شورای اسلامی باغستان اظهار داشت: شورای اسلامی و شهرداری باغستان از ابتدای آغاز به کار دوره پنجم همواره نگاهی فراشهری نسبت به اجرای پروژه‌های عمرانی و زیربنایی داشته است و لذا در اجرای این پروژه نیز به منظور پاسخ به مطالبه دیرین مردم شهرستان و شهر باغستان مشارکت کرده و روند احداث تقاطع غیرهمسطح با همکاری شهرداری باغستان و شهرداری منطقه ۲۱ تهران آغاز شد.

امامی گفت: امروز نیز با پیشرفت بیش از ۵۰ درصدی احداث این پروژه، امیدواریم فاز اول زیرگذر این تقاطع به زودی به بهره‌برداری رسیده و شاهد رفع گره‌های ترافیکی،افزایش ایمنی در تردد و صرفه جویی در وقت و هزینه شهروندان باشیم.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group