سحرنگار

 

۸ پروژه عمرانی خدماتی شهرداری باغستان با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

 

 

سحرنگار - عصر روز سه شنبه پروژه های عمرانی شهرداری شهر باغستان با حضور چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران، نورالله طاهری فرماندار شهرستان شهریار، حسن رنجبر شهردار باغستان و جمعی از مسئولان به بهره برداری رسید.


افتتاح مجموعه ورزشی چند منظوره محله خادم آباد ،بازار روز الماس با 70غرفه ، پارک محله ای محله خادم آباد به مساحت چهار هزار متر مربع ، جاده های تندرستی و سلامت به طول 12کیلومتر ، کمربندی نصیرآباد ،سایت میانی سکوی زباله ،میدان ورودی شهر باغستان (سعید آباد ) ،سالن ورزشی شهدای اسکمان به مساحت هزار متر مربع از جمله پروژه هایی بود که مورد بهره برداری رسید .


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در افتتاح پروژها تصریح کرد : خوشبختانه به همت شهرداری شهر باغستان پروژه های خوب و ارزنده ای در سطح شهر عملیاتی شده و امیدواریم باهمکاری همه مدیران  تلاش های فرماندار و مشارکت شهروندان سال ۱۴۰۰ سالی پر رونق در حوزه های مختلف از جمله پروژه های عمرانی باشد.


چراغعلی اجرای پروژه سکوی زباله را یکی از پروژه های خوب برشمرد و افزود : امروزه مباحث زیست محیطی و بهداشتی یکی از مشکلات عمده بیشتر شهر های پر جمعیت است که خوشبختانه شهرداری باغستان با بهره برداری از پروژه سکوی مکانیزه زباله توانسته است به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشد.


شهردار شهر باغستان نیز در حاشیه این برنامه اظهار داشت: شهرداری باغستان با هماهنگی اعضای محترم شورا با مطالعه و نیازسنجی محلات طرح های خود را برداشت نمود که نتیجه آن به سرانجام رسیدن ۸ پروژه عمرانی خدماتی برای شهروندان خوب و فهیم شهر باغستان است.


حسن رنجبر در ادامه افزود: پروژه هایی که مورد بهره برداری رسید در حوزه های ورزشی ، تفریحی ،تجاری ، بهداشتی و سلامت بوده است و با این اقدام بخشی از نیازهای این حوزه مرتفع گردید .


وی در پایان اظهار داشت : شهرداری باغستان نیاز به همکاری و مشارکت شهروندان در حوزه های مختلف دارد و امیدواریم با نتیجه رسیدن سایر پروژه ها شاهد رشد و بالندگی شهرمان باشیم .

 

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group