سحرنگار

 

شهردار شهریار از تکمیل پروژه مدرسه ۱۲کلاسه شهرک المهدی در فاز یک اندیشه خبر داد 

 


سحرنگار - بهروز کاویانی شهردار شهریار در بازدید از مراحل تکمیلی پروژه مدرسه ۱۲ کلاسه شهرک المهدی در فاز یک اندیشه گفت: حل معضل کمبود سرانه آموزشی در شهریار یکی از مطالبات مردم است و حل این معضل بزرگ یک عزم جهادی می‌طلبد.

 

 شهردار شهریار با اشاره به اینکه ساخت مدارس از وظایف شهرداری‌ها به شمار نمی‌رود، اظهار داشت: با توجه به اهمیت تامین سرانه های آموزشی، امروز شهرداری شهریار یکی از بزرگترین خیرین مدرسه‌ساز در استان تهران است.

 

کاویانی ادامه داد: ظرفیت مدارس شهر شهریار برای سال تحصیلی پیش رو با ۳۶ کلاس درس در قالب ۳ مدرسه افزایش می‌یابد.

 

وی با اشاره به افتتاح یک مدرسه در شهرک مریم (فازیک اندیشه) در زمستان سال گذشته و اتمام دو مدرسه دیگر تا ابتدای سال تحصیلی جدید (تا مهر ماه سال جاری) افزود: این روند جهادی مدرسه سازی در شهریار تا رسیدن به رضایتمندی شهروندان همچنان ادامه خواهد داشت.

 

کاویانی  به مشخصات پروژه مدرسه شهرک المهدی اندیشه اشاره کرد و افزود : این مدرسه در زمینی به مساحت ۲۰۵۰ مترمربع شامل ساختمان اصلی آموزشی در چهار طبقه به مساحت ۱۳۵۰ مترمربع، ساختمان سرایداری به مساحت۶۰ مترمربع و ساختمان سرویس بهداشتی به مساحت ۷۵ مترمربع است.

 

وی ضمن تقدیر از همراهی و حمایت اعضای شورای اسلامی شهر در تامین خواسته‌های شهروندان و همچنین سایر مسئولان بالادستی در فرمانداری و استانداری و همچنین تحسین آموزش و پرورش شهریار در تحقق این امر گفت: مدرسه فوق در شهرک المهدی، برای هفته جاری آماده افتتاح است.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group