سحرنگار


شهریار - مشکلات مطرح شده مردم در دیدار مردمی به صورت میدانی توسط شهردار و شهروندان پایش می شود

 


سحرنگار - به گزارش واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری اندیشه، بهروز کاویانی شهردار اندیشه بهمراه معاونین و مدیران شهرداری پس از برگزاری جلسه دیدار مردمی و مطرح شدن برخی مشکلات از لسان مردم بصورت میدانی و ‌آنی بازدید و اقدام به پایش لحظه ای این مسایل با حضور طرح کنندگان و شهروندان نمودند.

 

در حاشیه این بازدید بهروز کاویانی شهردار اندیشه ضمن ابراز خرسندی از اعتماد مردم در راستای مطالبه گری و طرح مشکلات خود در جلسات دیدار مردمی گفت:لباس خدمت زمانی آراستگی و جامعیت پیدا می کند که عمل به رفع مشکلات در لحظه انجام گیرد و مردم بتوانند بصورت میدانی خدمات خادمان خود را مشاهده کنند.

 

وی ادامه داد : امروز در راستای رفع مشکلات مطرح شده در جلسه دیدار مردمی با شهروندان مواردی بیان شد که تصمیم بر آن شد تا از نزدیک بصورت میدانی با حضور شهروندان بازدید بعمل آید تا ضمن احترام و تکریم ارباب رجوع و رفع مشکلات در کوتاهترین زمان شعار شهروند مسئول و مدیر عمل گرا را محقق نمائیم.

 

شهردار اندیشه افزود:متاسفانه عدم توجه به مشکلات کوچک باعث بوجود آمدن مشکلات بزرگتر خواهد شد و رفع مطالبات اولیه مردم که در خصوص رفع کاستی ها در سطح شهر است باید در اولویت اقدامات مدیران شهری قرار بگیرد.

 

بهروز کاویانی در ادامه سخنان خود مطرح کرد:امروز با حضور همه مدیران از مناطقی هم چون فاز پنج و چهار شهر در راستای بررسی مشکلات معابر ، فضای سبز ،آسفالت ، بوستان‌ها و حریم شهر بازدید بعمل آمد و تصمیمات لازم برای حل آن به مدیران ابلاغ گردید و قطعا در ادامه راه نیز پیگیری خواهیم کرد تا این مطالبات به حق شهروندان در هر حوزه ای مرتفع گردد.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group