سحرنگار


شهریار - فرماندار شهرستان شهریار گفت: پروژه ورودی شهریار از مطالبات مهم است که به شدت پیگیری می شود

 

 

سحرنگار _ نورالله طاهری درآخرین جلسه شورای اداری شهرستان که به صورت ویدئو کنفرانس با حضورحجت الاسلام سالمی امام جمعه شهریار ,حق وردی نماینده مجلس شورای اسلامی و معاونان فرماندار برگزار شده بود به اقدامات صورت گرفته در حوزه های مختلف شهرستان شهریار اشاره کرد و افزود : در سال جهش تولید با همکاری همه ادارات مختلف شهرستان پروژه های مختلفی به بهره برداری رسید و برخی در دست اقدام است و اقدامات قابل توجهی در بخش اقتصادی ,صنعت ,کشاورزی و خدماتی تقدیم مردم شده است .

 

وی با بیان اینکه تلاش ما در شهرستان این بوده که کسی به عنوان تولید کننده از چرخه اقتصاد خارج نشود گفت : در این راستا تسهیلاتی خوبی به چرخه تولید تزریق شده است ونمونه بارز جهش تولید شهرک صنعتی شهید سلیمانی می باشد که یکی از شهرک های مهم غرب استان تهران است و از سال آینده هر ماه شاهد افتتاح چند واحد صنعتی هستیم .

 

طاهری در ادامه به بخش کشاورزی شهرستان شهریار اشاره داشت و افزود : اقدامات خوبی در بخش کشاورزی انجام شده است از جمله آبیاری تحت فشار و ایجاد گلخانه ها و باتوجه به اینکه در حمایت از کشاورزان در قانون باید تغییراتی حاصل شود تا مسائل و مشکلات کشاورزان کم و تسهیل شود .

 

وی توسعه فضای آموزشی در شهرستان شهریار را قابل توجه برشمرد و بیان کرد : از سال گذشته در بحث فضای آموزشی اقدامات خوبی با همکاری شورای آموزش و پرورش , شهرداران , ریاست آموزش و پرورش و خیرین انجام گرفته است که ما حصل آن مدارسی است که به چرخه آموزش وارد شده است .

 

فرماندار ادامه داد : در بخش خدماتی نیز در شهرستان اقدامات خوبی صورت گرفته مثل استخر ها سالن ها ی ورزشی و درمانگاه ها که همه تلاش کرده اند به ویژه دربحث آب شرب که مسولان آبفا غرب استان تهران و نمایندگان مجلس شورای اسلامی قبلی و فعلی زحمات فراوانی کشیده اند و امیدواریم کل شهرستان از آب شرب سطحی مشروب شود .

 

وی از پیشرفت 90 درصدی بیمارستان امام خمینی شهریار خبر داد و اظهار داشت : در بحث بیمارستان امام خمینی همه به میدان آمده اند که کار انجام بگیرد و با توجه به اینکه هر دو هفته یکبار جلسه ای با حضور مسولان مربوطه جهت تسریع عملکرد برگزار میشود و همچنین با مکاتبات صورت گرفته دستوری از معاونت ریاست جمهور برای تامین اعتبار گرفته شده است .

 

طاهری ادامه داد : ورودی شهرستان شهریار یکی از مطالبات مهم شهر میباشد که این مهم با پیگیری استاندار انجام میگیرد و به شدت کار پیش میرود و از پروژه های اثر گذار در سطح شهر میباشد .

 

فرماندار افزود : اقدامات مهمی نیز در بحث امنیت صورت گرفته است از جمله نیروی مقاوت بسیج در شهر اندیشه افتتاح شد و شیفت امنیتی نیز در شهریار مستقر شده تا مردم با امنیت خاطر در شهر زندگی کنند همچنین یگان امداد را در شهرستان ایجاد کردیم و با کمک نیروی انتظامی و فرماندهی انتظامی غرب استان تهران تلاشهای زیادی در این حوزه شده که قابل تقدیر است .

 

وی در پایان گفت : امیدواریم با همکاری و هماهنگی جهت رفاه شهروندان گام برداریم و در سال جدید نیز با تلاش بیشتر و اعتبارات بیشتر ادامه پیدا کند و مردم در شرایط خوب زندگی کنند .

 

 

 

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group