سحرنگار

قدس - دهیار شهرک دانش گفت: تعریض پل شهید تولایی از برنامه های مهم دهیاری شهرک دانش که با بهره برداری از آن شاهد رفع گره ترافیکی در این منطقه خواهیم بود.

سحرنگار-سید اسماعیل موسوی دهیار شهرک دانش در نشست خبری با اشاره به اینکه یکی از طرح های دهیاری برای کاهش بار ترافیکی تعریض پل شهید تولایی میباشد اظهار کرد : با توجه به اینکه اصلی ترین دغدغه مردم تعریض پل تولایی و سولیران در دهه های گذشته بوده است و این خواسته مردم به همت فرمانداری دهیاری و اعضای شورا با مطالعات دقیق صورت گرفته است

وی ادامه داد : از آنجاکه این پل باعث مشکلات عدیده ای جهت عبور و مرور مردم و خودرو های عبوری در این منطقه که به جاده فتح حرکت میکنند شده بود عملیات اجرایی این پروژه در هفته وحدت شروع شده است و امیدواریم در دهه فجر به افتتاح و بهره برداری برسد تا حداقل مردم به خواسته به حق خود برسند

موسوی خاطر نشان کرد : پل شهید تولایی در دو فاز میباشد که فاز اول تعریض پل از 4 متر به 17 متر افزایش و در فاز دوم 22 متر افزایش خواهیم داشت و جمعا با 5 میلیارد اعتبار از محل ارزش افزود شهرک دانش به بهره برداری خواهد رسید .

وی در ادامه برنامه های دهیاری و اعضای شورا را در جهت توسعه شهرک دانش برشمرد و افزود : کاهش بار ترافیکی بهرمندی از امکانات شهری اجرای پروژه های زیر ساختی و اساسی و رضایتمندی شهروندان از جمله مواردی است که مجموعه دهیاری همیشه در این دو سال فعالیت در نظر داشته است

دهیار شهرک دانش بیان کرد : از جمله برنامه های مهم دهیاری احیای بافت های فرسوده بود که به شدت در این منطقه احساس میشد و در این راستا با افزایش طرح های تشویقی کمک شایانی به سازی و نوسازی بافت های فرسوده شده است و از زمان تاسیس دهیاری 90 مجوز صادر شده است و این روند ادامه دارد و خانه های فرسوده از استحکام بنا و پارکینگ برخوردار خواهند شد .

وی در ادامه به افتتاح ساختمان چند متظوره الغدیر اشاره داشت و گفت : با افتتاح این ساختمان که محل دهیاری میباشد و در آینده ای نزدیک ادارات خدمات رسان برق آب گاز در طبقه دوم مستقر خواهند شد تا مردم دغدغه پیگیری پرونده ها را از ادارات شهر قدس نداشته باشند و همچنین آتش نشانی شهرک دانش 30 درصد کار انجام شده تا مردم از این مرکز مهم نیز برخوردار باشند .

موسوی افزود : درمانگاه نیز جزو برنامه ها میباشد که در حال حاضر ساختمان قبلی دهیاری در حال تجهیز برای مردم میباشد و با توجه به جمعیت پنج هزار نفری و عدم وجود تاکسی و پایانه مسافر بری در این شهرک از خواسته های به جد مردم میباشد که با همکاری مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر قدس این خواسته مردم حل خواهد شد و از نظر سرانه ورزشی و فضای سبز نیز پاسخگوی مردم بوده و سالن ورزشی زمین چمن و پارک های خطی نیز داراست .

دهیار شهرک دانش در پایان به اقدامات صورت گرفته جهت رفع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت : خوشبختانه از زمان ورود ویروس کرونا ما هیچ فوتی در شهرک دانش نداشته ایم و با توجه به محدودیت ها در ابتدای کرونا توزیع ماسک و ضدعفونی معابر و خودرو ها در قالب یک پویش با همکاری بسیج و جوانان پر شور شهرک دانش توانستیم اقدامات خوبی داشته باشیم که ادامه دار نیز میباشد .

Comments   

0 # فریبا دبیری 2021-09-22 16:50
ما اهالی شهرک دانش باید از موسوی راضی باشیم که نیستیم. این آقا جز قلدری واسه قشر ضعیف چیزی بلد نیست . اون پل هم که ازش کلی تقدیر و تشکر به عمل آوردید به مدت یک سال و نیم طول کشید و تمامی ورودی های شهرک دانش بجز یک راه خاکی رو بسته بود و در جواب اعتراض مردم موسوی و تیم دهیاری و چند تا غول تشن که برای دهیاری کار میکردن و یا به عبارت دیگه نوچه این آقا بودن ،می گفتن که دلمون میخواد یک سال پل رو این مدلی بزاریم به کسی ربطی نداره ...
Reply | Reply with quote | Quote | Report to administrator

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group