سحرنگار

 

ملارد - با امضای وزیر کشور محمد بهمنی رسما به عنوان شهردار شهر ملارد انتخاب شد

 

 

 

سحرنگار_ شامگاه روز شنبه طی مراسمی با حضور مسئولان استانی و محلی محمد بهمنی به عنوان شهردار شهر ملارد معرفی و از محمد صادق کولیوند شهردار سابق در سالن شهید طحانی قدردانی شد.

 

شهردار شهر ملارد دراین مراسم به برنامه های آتی شهرداری ملارد اشاره کرد وگفت:برای مدیریت شهرداری ملارد چندین اولویت در دستور کار شهرداری قرار خواهد گرفت که ابتدا اینکه در آمد حاصل از صدور پروانه و عوارض پاسخگوی مخارج شهرداری نیست و این موضوع از دغدغه های فرمانداری نیز می باشد که درهمین راستا باهماهنگی اعضای محترم شورای اسلامی توجه ویژه ای به سرمایه گذاران بخش خصوصی خواهیم داشت تا از ظرفیت این حوزه در راستای توسعه و آبادانی شهر ملارد بهره مند شویم.

 

محمد بهمنی اظهار داشت: اجرای پروژه های زیربنایی نیز بخش دیگری از برنامه های این مجموعه خواهد بود که منابع مالی این طرح ها نیز از سرمایه گذاری بخش خصوصی حاصل خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: اصلاح ساختار اداری شهرداری نیز از برنامه های بعدی شهرداری می باشد که دراین زمینه نیز از نیروهای پاکدست، باتدبیر و متخصص استفاده خواهیم کرد.

 

وی در پایان ضمن تقدیر از تمامی افرادی که دراین مراسم شرکت کرده بودند گفت: جا دارد از اعضای محترم شورای اسلامی شهر که به این حقیر رای اعتماد دادند تشکر کنیم و امیدواریم با هماهنگی و تعامل تمامی مدیران شهرستان واستانی بخشی از نیاز ها و مشکلات شهر ملارد را مرتفع سازیم.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group