سحرنگار


قدس-فرماندار قدس گفت: با احداث دسترسی به خیابان پیروزی و همچنین آغازعملیات پل زیرگذر پیامبر اعظم (ص) و بهره‌برداری از آن، بتوانیم در راستای سهولت در تردد مردم فهیم کاووسیه، رضایت ساکنان را نیز فراهم کنیم.


سحر نگار-به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، لیلا واثقی فرماندارقدس با بیان اینکه این عملیات به منظور روان سازی ترافیک و دسترسی محلی اهالی خیابان پیروزی شمالی به داخل شهرقدس اجرا می شود، گفت: همزمان با افتتاح پل پیامبر اعظم (ص) و مسدود شدن زیر گذر پل توسط شرکت راه آهن جمهوری اسلامی، و‌ایجاد مشکلاتی برای ساکنان منطقه کاووسیه، با پیگیری های صورت گرفته عملیات اجرایی دسترسی به خیابان پیروزی با همکاری شهرداری منطقه ۲۱ و شهرداری قدس از امروز آغاز شد.

وی در ادامه افزود: این پروژه به طول ۷۰۰ متر در حال انجام است که پس از اتمام شاهد تعریض و تسهیل عبور و مرور برای مردم منطقه کاووسیه خواهیم بود.

فرماندارقدس همچنین از آغاز اجرایی شدن پل زیر گذر با ارتفاع ۴ متر در ورودی قدیمی کاووسیه به بزرگراه فتح با توافق اداره کل راه و شهرسازی و راه آهن و شهرداری شهرقدس تایید طرحهای صورت گرفته و نتایج کارشناسان مربوطه خبر داد.

وی بیان داشت: طرح اصلاح هندسی و تعریض ورودی پل پیامبر اعظم (ص) شامل پایانه تاکسیرانی ، جمع آوری آبهای سطحی، دسترسی محلی به این پل، آسفالت، جدول گذاری و .... در دست اقدام است.

فرماندار قدس ابراز امیدواری کرد: با احداث دسترسی به خیابان پیروزی و همچنین آغازعملیات پل زیرگذر پیامبر اعظم (ص) و بهره‌برداری از آن، بتوانیم در راستای سهولت در تردد مردم فهیم کاووسیه، رضایت ساکنان را نیز فراهم کنیم.

عالی ترین مقام دولت در شهرستان با تاکید بر کیفیت پروژه و سرعت عمل در اجرا تصریح کرد: پل پیامبر اعظم (ص) یکی از ورودی های مهم و پرتردد شهرقدس به شمار می رود که مدت هاست با مشکل ترافیک مواجه است و اجرای طرح های عمرانی در ورودی های شهر مثل پل تولیدگران تاثیر بسزایی در کاهش بار ترافیکی و تسهیل تردد خودروها خواهد داشت.

گفتنی است طرح بازگشایی پل تولیدگران از اقدامات اخیر بوده است.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group