سحرنگار

‍ملارد_ فرماندار شهرستان ملارد گفت: در جلسه امروز شورای ترافیک استان تهران با نظر مساعد و حمایت استاندار محترم تهران، کلیات طرح ترافیک شهرک صنعتی ملارد به تصویب رسید و مقرر شد سایر اقدامات تکمیلی توسط شرکت شهرک های صنعتی، اداره کل راه و شهرسازی و شهرداری صفادشت صورت گیرد.

 

سحرنگار-سجاد برنجی به خبر خوش مصوب شدن شهرک صنعتی صفادشت و فرآیند رونق وجهش تولید در این منطقه اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه مسیر دسترسی به شهرک صنعتی صفادشت یک مسیر با ظرفیت محدود است، یکی از موانع شروع به کار شهرک مجوز های ترافیکی بود که با جلسه امروز و تصمیم کلیات، گام مهمی در جهت برطرف شدن این نیاز برداشته شد و نتایج مصوب شدن این طرح کام تولید کنندگان را شیرین و در امر اشتغالزایی سهم به سزایی خواهد داشت.

وی بیان اینکه شهرک صنعتی ملارد در مساحت ۷۴۰ هکتار مصوب شده است افزود: ظرفیت چشم‌انداز اشتغال این شهرک پس از راه اندازی ۳۵ هزار نفر پیش‌بینی شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان ملارد یادآور شد: متاسفانه علی رغم گذشت سالهای زیادی از تشکیل این شهرک به دلایل متعددی اقدام موثری جهت راه اندازی این شهرک صورت نگرفته که در حال حاضر، پیگیری فعال سازی این شهرک از اولویت‌های مدیریت شهرستان و استانداری است.

برنجی بابیان اینکه مصوبات راه اندازی این شهرک را به جد پیگیری خواهیم کرد، اظهارداشت: شروع به کار این شهرک می‌تواند اثر قابل توجهی در جهت کاهش نرخ بیکاری و افزایش میزان اشتغال در غرب استان تهران داشته باشد.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group