پنجشنبه 11 خرداد 1402 | Thursday 1 June 2023

سحرنگار


شهریار - مدیرکل دفترفنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری تهران طی بازدید از پروژه های میدان بسیج و جهاد شهریار گفت:آقای شهرداریکی از بهترین شهرداران استان تهران میباشد و با توجه به بزرگی شهر شهریار و مهاجر پذیر بودن مشکلات زیاد ی دارد اما شهردار با روحیه جهادی و تلاش شبانه روزی شهر را مدیریت میکند .

 


سحرنگار - محمد علی صحرایی شدت پی گیری ها جهت پیشرفت پروژه میدان بسیج و جهاد را مطلوب عنوان کرد و دراین باره اظهار داشت: با وجود موانع و مشکلاتی که در پروژه میدان جهاد و بسیج شهریار وجود دارد اما با پای کار بودن کاویانی شهردار شهریارو همکاری مجموعه پروژه به شدت در حال ادامه میباشد تا هر چه زودتر به افتتاح برسد.
وی ادامه داد: دو پروژه شاخص شهرستان شهریار زیر گذر جهاد و بسیج بازدید بعمل نموده و عنوان کرد : پروژه میدان جهاد و بسیج شامل زیر گذر و لوپ های مربوط به زیر گذر میباشد و این پروژه تقریبی 100 میلیارد هزینه داشته است و طبق زمانبندی تا خرداد سال آینده میدان بسیج و تا اواخر سال میدان جهاد به بهره برداری خواهد رسید .
وی ادامه داد : با جلسات که برای رفع موانع موجود برگزار میشود امیدواریم روند اجرایی پروژه تسهیل شود و در جلسه گذشته وظایف مشخص شده برای ادارات خدمات رسان داشتیم تا تمام مشکلات که عمده آن وجود معارض و مشکل گاز و برق و مشکل از نظر تملک است که این موارد باعث به تعویق افتادن پروژه است که شهرداری تمام تلاش خود را برای تملک انجام میدهد .
وی بیشترین احتمال تاخیر پروژه را از جهت جابه جایی ها و هماهنگی با معارضان عنوان کرد و افزود : بیشترین مشکل بحث جابجایی انشعابات و هماهنگی با معارضان است که این موضوع خارج از دست پیمانکار و شهرداری می باشد.
شایان ذکر است که طی این بازدید موانع و مشکلات پیش روی این پروژه با حضور مدیران ادارات خدمات رسان و معاونت دفتر فنی و عمرانی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید طی هفته های آینده مصوبات جلسه مجدد مورد بازدید و بررسی قرار گیرد

 

 

 

 

Add comment


Security code
Refresh

Comments (0)
There are no comments posted here yet
Leave your comments
Posting as Guest
×
Suggested Locations

پربازدیدترین

ورزشی

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

برچسب ها

Template Design:Dima Group