سحرنگار


قدس-شهردار قدس از احداث بزرگ ترین رینگ پیاده روی شهر به طول ۶ کیلومتر و استخر هزار مترمربعی در مجموعه گردشگری زیتون خبر داد و گفت: این مجموعه به بزرگ ترین مرکز گردشگری شهر قدس تبدیل خواهد شد.


سحرنگار-به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، مهندس مسعود مختاری با بیان اینکه ارتقای سرانه فضای سبز با احداث بوستان های متعدد در نقاط مختلف سطح شهر به عنوان یکی از رویکردهای اصلی شهرداری قدس مدنظر قرار دارد، اظهار کرد: سرانه فضای سبز شهرقدس با رشد حدود ۴۰ درصدی در ۳ سال گذشته از ۶ مترمربع به بیش از ۱۰ مترمربع افزایش یافته است.

وی تصریح کرد: در دوره پنجم مدیریت شهری علاوه بر اینکه به احداث بوستان های محله ای بویژه در بافت مرکزی شهر توجه شده است، اجرای پروژه های بزرگ فضای سبز نیز در دستور کار قرار گرفته است تا به عنوان قطب گردشگری شهر مورد بهره برداری قرار گیرد.

شهردار قدس با بیان اینکه بر اساس این رویکرد پروژه های مهمی در حال اجراست، افزود: مجموعه تفریحی و گردشگری زیتون به عنوان بزرگترین پروژه فضای سبز شهر قدس در حال احداث است. فازهای نخست این پروژه در ماه های گذشته به بهره برداری رسیده است که می توان به بوستان بانوان اشاره نمود.

مهندس مختاری با اشاره به اینکه مجموعه زیتون به بزرگ ترین مرکز گردشگری شهرقدس تبدیل خواهد شد، در تشریح اقدامات در حال انجام این پروژه، بیان کرد: احداث استخر هزار مترمربعی و رینگ پیاده روی به طول ۶ کیلومتر و عرض ۵ متر در مجموعه زیتون در حال اجرا می باشد.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group