سحرنگار


شهریار- همزمان با آغاز سال جدبد تحصیلی زنگ جشن شکوفه ها با حضور استاندار تهران در مدرسه مهر شهریار نواخته شد.

 

 

سحرنگار - صبح روز پنجشنه اول مهرماه مراسم جشن کوفه ها با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران، نوالله طاهری فرماندار شهریار، مجید پارسا رئیس آموزش و پرورش شهرستان شهریار، فریدون وکیلی رئیس شورای اسلامی شهریار و جمعی از مسئولان در مدرسه مهرشهریار برگزار شد.


استاندار تهران در ابتدای مراسم ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و همچنین شروع سال تحصیلی جدید گفت:دفاع مقدس درتاریخ ایران تنها جنگی است که ذره ای از خاک کشورمان به تصرف متجاوزین قرار نگرفت و امروزبه عنوان یک فرهنگ و الگو در مسیرزندگی ، کار و تحقق بخشیدن آرمانهایمان در عمل شاهد اجرای آن باشیم.


انوشیروان محسنی بند پی به موفقیت های کشوردر حوزه علم و پژوهش پرداخت و اظهار داشت: هیچ مکتبی به اندازه مکتب اسلام برای کسب علم و دانش، معرفت و انسان سازی توجه نداشته و امروز ایران اسلامی به پشتوانه و حمایت همه جانبه در زمینه کسب علم و دانش جوانانی تربیت نموده که به انرژی صلح آمیز هسته ای ، واکسن های تولید داخل کشورو سایر افتخارات در حوزه های مختلف دست پیدا کرده است.


وی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب کسب علم و دانش را از نیازهای مهم جامعه بشری عنوان نموده که در همین راستا ایران دربین کشورهای منطقه از بعد کسب علم، تحقیق و پژوهش توانسته رتبه های بالاتری را کسب نماید.


وی ادامه داد:جشن شکوفه ها امسال از آن منظر برای ما حائز اهمیت است که واقعا دوباره بچه ها در فضای آموزشی خواهیم دید بنابراین بر همه ما تکلیف است که شرایطی فراهم کنیم که مثل سابق آموزش دانش آموزان پیش رود چرا که بچه ها در همین محیط می توانند رشد کنند و در مدارس زندگی اجتماعی، اخلاقی تربیتی و کسب آگاهی را می آموزند.


وی تصریح کرد:استمرار آموزشی یک ضرورت است و ارتقاء کیفیت یک امر واجب ، تضمین سلامت تک تک عزیزان و خواهران و برادران معلم امر واجب است و اگر این سه را کنار هم قرار دهیم باید یک هم افزایی داشته باشیم تا به استمرار و کیفیت آموزشی برسیم و این هم کار جهادی است.

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group