سحرنگار


همزمان با هشتمین روز از گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی خانه فرهنگ و هنر کرشته شهریار با حضور مسئولان استانی و محلی افتتاح شد.

 


سحرنگار - شهردار شهریار در حاشیه افتتاح خانه فرهنگ و هنر که با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران ،طاهری فرماندار شهرستان شهریار،سردار ظهیری فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران ، ریاست و اعضاء شورای اسلامی شهر ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت : امروز شاهد کلنگ زنی کلانتری شهرک جعفریه وتیسفون در زمینی به مساحت یک هزارمترمربع و زیربنا ۷۰۰مترمربع وبا اعتبار اولیه ۴۲میلیارد ریال و احداث کلانتری محمدآباد در زمینی ۱۵۰۰مترمربع و زیربنا ۷۰۰مترمربع و اعتبار اولیه ۴۲میلیارد ریال بودیم .

بهروز کاویانی ادامه داد : با توجه به اینکه خانه فرهنگ و هنر نقش به سزایی در گسترش فرهنگ شهروندی و ارج نهادن به فرهنگ و هنر در محلات میشود و همچنین خدمات فرهنگی و هنری و تامین نیازهای فرهنگی شهراز قبیل برگزاری نمایشگاه های هنری در اینگونه محل ها انجام میگیرد احداث خانه فرهنگ و هنر از جایگاه ویژه ای برخوردار بود و امروز شاهد افتتاح آن هستیم.

شهردار شهریار تصریح کرد : خانه فرهنگ وهنر کرشته شهریار در زمینی به مساحت ۱۸۳۰مترمربع ،زیربنا ۷۸۷۰مترمریع ،اعتبار اولیه ۱۱۰میلیارد ریال و ارزش روز پروژه اعتباری بالغ بر ۷۸۰میلیارد ریال و امکاناتی همچون کتابخانه عمومی،نگارخانه،گالری،سالن همایش و کنفرانس،کارگاه های آموزشی و خانه سازمان های مردم نهاد را نیز دارا میباشد .

وی پروژه های شهرداری شهریار را به صورت عدالت محور در تمامی محلات برشمرد و خاطر نشان کرد : از آنجا که در سیستم مدیریت شهری برطرف کردن نیازهای تمام مناطق شهر در الویت قرار دارد و با این هدف پروژه هایی نیز در مناطق دیگر به مرحله بهره برداری رسیده اند که در مناسبت های بعدی به افتتاح میرسد .

کاویانی از تمامی مسئولان به جهت پیشبرد این پروژه صمیمانه قدردانی و تشکر کرد و اظهار داشت : امیدوارم با به بهره برداری رسیدن پروژه ها گام مهمی در توسعه شهر و رفاه شهروندان برداریم و شاهد نشاط و امنیت خاطر شهروندان باشیم .

Add comment


Security code
Refresh

مطالب مرتبط

پربازدیدترین

Template Design:Dima Group