پنجشنبه 11 خرداد 1402 | Thursday 1 June 2023

سحرنگار

 

 

ملارد  - کریمی سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد گفت :شهرستان ملارد با وجود استعداد های بالقوه‌ و ارتباط بیشتر بین واحد های  دانشگاهی و شهرک های صنعتی به قطب اقتصادی استان تهران تبدیل خواهد شد

 

 

سحرنگار - به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، سرپرست فرمانداری ملارد در آئین افتتاح نخستین مرکز مشاوره تولید و کارآفرینی غرب استان تهران در بخش صفادشت این شهرستان در سخنانی از تلاشهای صورت گرفته برای راه اندازی این مرکز تشکر کرد و گفت: این شهرستان با ویژگی‌ها بالقوه و بالفعلی که در بخش نیروی انسانی، اراضی صنعتی و کشاورزی دارد، می‌تواند به قطب صنعتی استان تهران تبدیل شود.

 

کریمی در ادامه با بیان اینکه حمایت از سرمایه گذاران و رفع موانع تولید اولویت ما در شهرستان است، یادآور شد: وجود ۷ دانشگاه،۲ شهرک‌ صنعتی و لکه‌های صنعتی موجود به‌ علاوه ایجاد یک شهرک‌ صنعتی جدید در این شهرستان از بسترهای فراهم شده برای توسعه صنایع و آبادانی بیشتر شهرستان ملارد است.

 

با راه اندازی این مراکز کارآفرینان نمونه کشور و صاحبان واحد های صنعتی انواع مشاوره های تولید را از پیاده سازی ایده تا راه اندازی کارخانه به جوانان نخبه به صورت رایگان آموزش می دهند.

 

 از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ مشاوره منتهی به راه اندازی کسب و کارهای نوپا در استان تهران انجام شده است .

 

 انتقال تجربه،پیاده سازی ایده و کمک به فارغ التحصیلان دانشگاهی برای راه اندازی واحد صنعتی از مهمترین اهداف این مراکز کارآفرینی تخصصی است.

 

بستر سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و صنعتی در شهرستان ملارد فراهم است.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان ملارد تصریح کرد: امروز مهمترین اولویت دولت سیزدهم و دیگر مسئولان کشور توجه به تولید است تا مشکلات اشتغال جوانان و اقتصاد حل گردد و این امر مهم بدون همیاری بخش خصوصی محقق نخواهد شد

Add comment


Security code
Refresh

Comments (0)
There are no comments posted here yet
Leave your comments
Posting as Guest
×
Suggested Locations

پربازدیدترین

ورزشی

ورود کاربران

فیلم و کلیپ

ویژه نامه ها

نظرسنجی

نظر شما در مورد کیفیت اخبار این سایت چیست؟

تبلیغات سایت

 

برچسب ها

Template Design:Dima Group